[Zprávy] Bitcoin se dočkal větší korekce • Pokud doženeme zlato, jedna BTC mince za 400 tis. USD • Blockchain už je v mainstreamu a další…

4
(2)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Konec víkendu se blíží, a s ním přichází i konec šíleného růstu. Zprávy po tomto býčím závodě však zůstávají stále příznivé. Doufejme, že jsme tedy jen součástí zdravé korekce a budeme moci opět slavit obrovský nárůst popularity kryptoměn.

Pokud Bitcoin dožene zlato, jedna mince bude stát 400 tisíc USD

Mark Yusko – Generální a investiční ředitel společnosti pro správu digitálních aktiv Morgan Creek Capital, přichází s odvážným tvrzením, že cena Bitcoinu dosáhne během deseti let 400 tisíc dolarů.

“Zlato […] bylo tvrdou měnou po celých 5000 let. […] Jeho hodnota je asi 7,4 bilionu dolarů. Nejlepší na Bitcoinu je to, že je digitálním zlatem. Přeprava je mnohem snazší, lze jej mnohem snáze rozdělit. […] Má všechny tyto základní aspekty, které zlato postrádá. Pokud se s Bitcoinem dostaneme na úroveň zlata, bude mít jedna mince hodnotu 400 nebo 500 tisíc dolarů. Kdy se to stane? Může to trvat klidně deset let nebo i déle.”

Prominentní investor také okomentoval nedávný hack burzy Binance. Sdělil, že krádež je velmi nepříjemná věc, ale zároveň poznamenal, že „lidé nekradou věci, které nemají hodnotu“

Celý článek v angličtině ZDE.

HTC podruhé a lépe

Nový telefon od HTC umožní uživatelům provozovat full node BTC

Podle Microsoftu se blockchain již dostal do hlavního proudu

Blockchain již překonal největší překážky pro přijetí do hlavního proudu (mainstreamu), řekl hlavní blockchainový manažer společnosti Microsoft, Yorke Rhodes

„Opravdu si myslím, že jsme na dobré cestě, abychom se dostali tam, kde potřebujeme” – řekl Rhodes.

Na summitu v Brooklynu, Rhodes přirovnává současný stavu blockchainu k internetu v roce 1995. „Podniky tehdy ani netušily, co vše jim může web nabídnout“.

Společnosti si začaly uvědomovat možnosti až poté, co se web a internet staly uživatelsky přívětivé. Totéž se nyní děje i s blockchainem.

Celý článek v angličtině ZDE.

Přišla korekce, Bitcoin je pod 7000 USD

Bitcoin již několik dní raketově rostl a nyní jsme se dočkali korekce. Z dnešního maxima, tedy ceny 7581 USD, jsme spadli na zhruba 6900 dolarů. Nezapomínejte, že korekce jsou zdravé. Nic nemůže růst do nekonečna, a tak je prozatím vše v naprostém pořádku. V ideálním případě půjdeme chvilku do strany a následně BTC získá sílu pro další růst.

Tim Draper: Bitcoin si do roku 2023 podmaní 5% světového trhu

Bitcoin bude mít 5% podíl na celosvětovém trhu do roku 2023, řekl VC investor Tim Draper v rozhovoru pro FOX Business.

Na konferenci SALT v Las Vegas, Draper, který se stal neochvějným zastáncem Bitcoinu, řekl, že cena krále kryptoměn bude i nadále posilovat.

“Podle mého názoru bude vzestupný trend pokračovat. Vezmeme-li to v úvahu, domnívám se, že zhruba za čtyři roky bude mít Bitcoin 5% podíl na světovém trhu. Je to prostě lepší měna – je decentralizovaná a transparentní.”

– řekl Draper.

Celý článek v angličtině ZDE.

Co číst dále?

Technická analýza BTC/USD – Nezastavitelný Bitcoin! – Která rezistence mu zlomí vaz? – od IX..

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img