[Zprávy] • McAffee si stojí za cenou 1 mil. USD/BTC v 2020 • Binance delistovala 30 párů • a další novinky

7
zprávy, události, novinky

Zde najdete stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z dnešního dne, pod shrnutím potom najdete ke každé zprávě další informace. 

Trhy

Kryptotrhy během dne pokračovaly v pádu, ale nyní k večeru se zdá, že došlo k obratu a  většina kryptoměn se pohybuje v zelených číslech. Bitcoin se aktuálně pohybuje okolo 8 300 USD a zatím roste. Další informace naleznete v naší analýze BTC zde. Altcoiny rostou dokonce i rychlejším tempem, než Bitcoin.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete nyní sledovat pohodlně i u nás – zde.

Kryptoměny

Burzy / Banky

McAfee stojí za svou předpovědí, že BTC bude za 1 mil. USD v roce 2020

Po zveřejnění článku publikovaného v U.Today, ve kterém obchodní guru Peter Brandt předpovídá, že cena BTC dosáhne 50 000 USD, McAfee uvedl, že s ním souhlasí v této předpovědi o budoucnosti. Pokud jde o dlouhodobý směr ceny BTC, John McAfee stojí pevně na své předchozí predikci 1 milionu dolarů za Bitcoin do konce roku 2020.

Tether vydává dalších 20 mil. USDT

Tether právě vydal dalších 20 milionů USDT. Mnoho komentátorů se domnívá, že společnost je zodpovědná za umělé nafouknutí ceny Bitcoinů. Jedním z traderů s kryptoměnami, který věří, že časté masivní vydávání USDT je zodpovědné za růst ceny BTC, je Andrew Rennhack. Začátkem srpna tweetoval o korelaci mezi vydáváním nových USDT Tetherem a náhlým dramatickým nárůstem ceny BTC.

Bittrex otevře pobočku v Lichtenštejnsku

Obchodní platforma Bittrex oznámila otevření nové pobočky Bittrex Global se sídlem v Lichtenštejnsku. Podle tiskové zprávy Bittrex očekává, že na konci října otevře Bittrex Global ve městě Vaduz v Lichtenštejnsku. Zásadním důvodem, proč se společnost Bittrex rozhodla zřídit v Lichtenštejnsku novou obchodní platformu, jsou jasná regulační pravidla v oblasti digitálních měn v této zemi.

Binance US otevírá pobočku v Portoriku

Pobočka hlavní kryptoburzy Binance pod názvem Binance.US se sídlem v USA otevřela službu registrace a ověřování účtu pro obyvatele Portorika. Podle oficiálního oznámení zveřejněného 30. září mají obyvatelé Portorika stejné úrovně přístupu jako obyvatelé USA z těch států, které již tuto platformu mohou používat.

Prodej kryptoburzy Bithumb se neuskutečnil

Bithumb mělo získat konzorcium investorů pod názvem BK Global Consortium (BXA) někdy v září. Burza však zůstává neprodaná a dnes je poslední den v měsíci. V dubnu skupina plánovala koupit burzu za 353 milionů USD, ale odložila dohodu na září. Nyní se zdá, že k prodeji zatím nedošlo.

Binance delistovala 30 obchodních párů

Kryptoburza Binance 30. září oznámila, že delistuje třicet obchodních párů. Je zajímavé, že šest z těchto obchodních párů zahrnuje tokeny spuštěné na platformě Binance během Launchpad Initial Exchange Offering (IEO), konkrétně BitTorrent (BTT), Elrond (ERD), Harmony (ONE) a WINk (WIN).

Revolut shání 3,500 zaměstnanců aby porazil konkurenta Visu

Aplikace Revolut se rychle rozšiřuje a nyní chce přidat dalších 3 500 lidí ke svým zaměstnancům, aby se pokusila překonat svého největšího současného rivala, společnost VISA. Revolut obsahuje také aplikaci pro kryptoměny, která umožňuje jejich snadný nákup a prodej pro širší publikum.

Co číst dále?

Kryptoměny – bude to utopie či dystopie?

7
Komentujte

avatar
5 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
PetrE1511 22Zee PrimeDon Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
E15
Host
E15

Tak když uvážíme, co má v sázce 😀 😀 😀

Don
Host
Don

Rekl bych, ze to vypada na pěknou kastraci. Jak praví přísloví” nikdy neříkej nikdy” ale v tomto případě je to absolutně nereálné.

Zee Prime
Host
Zee Prime

McAffee dlouho „stát“ nebude. BTC může mít cenu milion dolarů pouze v případě, že bude měnou pro několik desítek procent světové ekonomiky. Jinak smolík. A to do konce příštího roku nevypadá úplně reálně…

E15
Host
E15

Je fakt, že i kdyby BTC nahradil všechno zlato světa, tak připadá-li jeden BTC cca 10 kg zlata, jsme teprve na cca půl milionu dolarů za BTC 🙂

Petr
Host
Petr

Deniso….prosím kde najdu info k delistovani krypta na binance . Myslí že vaše info není správné. Děkuji za odpověď

11 22
Host
11 22

Tenhle clanek vznikl pro uzitecne idioty, co neumi anglicky ? Pro jistotu se pouzila nejaka zkracena zpravicka, aby to nebylo moc slov, zpravicka se dala do google prekladace a trosku upravit, at to nevypada jak napsane pologramotnym clovekem a je hotovo … to uz i na cryptosvet.cz je vic informaci …

Petr
Host
Petr

11 22 …. diky za odkaz
Binance podle všeho neexistuje coiny jen páry tzn že coiny zustanou treba jen v jednom paru