[Zprávy] • McAffee si stojí za cenou 1 mil. USD/BTC v 2020 • Binance delistovala 30 párů • a další novinky

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Americký dolar jsou směšné peníze – tvrdí Winklevossovi • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Winklevossovi předpovídají zajímavý týden pro BTC • Goldman Sachs zvažuje vývoj vlastního stablecoinu • a další novinky

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního dne v kryptosvětě. TRHY Bitcoin v posledních 24 hodinách...
Denisa Falta
Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi. A na práci šéfredaktorky kryptomagazinu.cz zase možnost alespoň částečně ovlivnit, co si vybereme, jestli utopii nebo dystopii.

Zde najdete stručné shrnutí těch nejdůležitějších zpráv z dnešního dne, pod shrnutím potom najdete ke každé zprávě další informace. 

Trhy

Kryptotrhy během dne pokračovaly v pádu, ale nyní k večeru se zdá, že došlo k obratu a  většina kryptoměn se pohybuje v zelených číslech. Bitcoin se aktuálně pohybuje okolo 8 300 USD a zatím roste. Další informace naleznete v naší analýze BTC zde. Altcoiny rostou dokonce i rychlejším tempem, než Bitcoin.

Tip: Aktuální ceny kryptoměn můžete nyní sledovat pohodlně i u nás – zde.

Kryptoměny

Burzy / Banky

McAfee stojí za svou předpovědí, že BTC bude za 1 mil. USD v roce 2020

Po zveřejnění článku publikovaného v U.Today, ve kterém obchodní guru Peter Brandt předpovídá, že cena BTC dosáhne 50 000 USD, McAfee uvedl, že s ním souhlasí v této předpovědi o budoucnosti. Pokud jde o dlouhodobý směr ceny BTC, John McAfee stojí pevně na své předchozí predikci 1 milionu dolarů za Bitcoin do konce roku 2020.

Tether vydává dalších 20 mil. USDT

Tether právě vydal dalších 20 milionů USDT. Mnoho komentátorů se domnívá, že společnost je zodpovědná za umělé nafouknutí ceny Bitcoinů. Jedním z traderů s kryptoměnami, který věří, že časté masivní vydávání USDT je zodpovědné za růst ceny BTC, je Andrew Rennhack. Začátkem srpna tweetoval o korelaci mezi vydáváním nových USDT Tetherem a náhlým dramatickým nárůstem ceny BTC.

Bittrex otevře pobočku v Lichtenštejnsku

Obchodní platforma Bittrex oznámila otevření nové pobočky Bittrex Global se sídlem v Lichtenštejnsku. Podle tiskové zprávy Bittrex očekává, že na konci října otevře Bittrex Global ve městě Vaduz v Lichtenštejnsku. Zásadním důvodem, proč se společnost Bittrex rozhodla zřídit v Lichtenštejnsku novou obchodní platformu, jsou jasná regulační pravidla v oblasti digitálních měn v této zemi.

Binance US otevírá pobočku v Portoriku

Pobočka hlavní kryptoburzy Binance pod názvem Binance.US se sídlem v USA otevřela službu registrace a ověřování účtu pro obyvatele Portorika. Podle oficiálního oznámení zveřejněného 30. září mají obyvatelé Portorika stejné úrovně přístupu jako obyvatelé USA z těch států, které již tuto platformu mohou používat.

Prodej kryptoburzy Bithumb se neuskutečnil

Bithumb mělo získat konzorcium investorů pod názvem BK Global Consortium (BXA) někdy v září. Burza však zůstává neprodaná a dnes je poslední den v měsíci. V dubnu skupina plánovala koupit burzu za 353 milionů USD, ale odložila dohodu na září. Nyní se zdá, že k prodeji zatím nedošlo.

Binance delistovala 30 obchodních párů

Kryptoburza Binance 30. září oznámila, že delistuje třicet obchodních párů. Je zajímavé, že šest z těchto obchodních párů zahrnuje tokeny spuštěné na platformě Binance během Launchpad Initial Exchange Offering (IEO), konkrétně BitTorrent (BTT), Elrond (ERD), Harmony (ONE) a WINk (WIN).

Revolut shání 3,500 zaměstnanců aby porazil konkurenta Visu

Aplikace Revolut se rychle rozšiřuje a nyní chce přidat dalších 3 500 lidí ke svým zaměstnancům, aby se pokusila překonat svého největšího současného rivala, společnost VISA. Revolut obsahuje také aplikaci pro kryptoměny, která umožňuje jejich snadný nákup a prodej pro širší publikum.

Co číst dále?

Kryptoměny – bude to utopie či dystopie?

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

7 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře