[Zprávy] • Binance zvažuje spolupráci s Librou • Dimon: Kryptoměny nejsou hrozbou • a další dnešní zprávy

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Falta
Původem vystudovaná ekonomka, se zkušenostmi z bankovnictví, neziskovek a později s vlastním podnikáním. Přes sci-fi, zejména utopické a dystopické romány, jsem se dostala až ke kryptoměnám a blockchainu. Na nich mě fascinuje možnost sledovat v přímém přenosu to, co by dřív bylo považováno za sci-fi.

Binance zvažuje spolupráci s Librou • Dimon z JP Morgan: kryptoměny nepředstavují pro banky hrozbu • Weiss Ratings předpokládá vzestup Cardana • Opera uvádí prohlížeč pro kryptofandy i na iOS • a další čerstvé zprávy stručně

Binance zvažuje spolupráci s Librou

Kryptoburza Binance zvažuje, že by se stala jedním z nodů (uzlů) pro Facebook coin, Libru. Gin Chao, CSO Binance, řekl v rozhovoru že největší kryptoburza rozhodně zvažuje, že se stane novým validátorem pro Libru. Chao věří, že Libra představuje nejlepší můstek pro široké přijetí kryptoměn.

Více info v AJ zde.

Ripple chce být kompatibilní s požadavky FAFT

Ripple spojil síly s firmou Regtech Coinfirm. Účelem tohoto partnerství je zajistit, aby jeho nativní token XRP vyhovoval novým požadavkům FAFT.

Více info v AJ zde.

Opera spouští Opera Touch i pro iOS

Prohlížeč Opera právě spustil nový Opera Touch pro iPhone fanoušky. Prohlížeč je již dostupný pro uživatele stolních počítačů a Androidu a je známý tím, že je přátelský k blockchainu a obsahuje také vestavěnou peněženku.

Více info v AJ zde.

Weiss Ratings doporučuje Cardano

Společnost Weiss Ratings, přední poskytovatel ratingů pro kryptoměny, akcie a podílové fondy, opět podpořila Cardano (ADA). V nedávném tweetu, Weiss komentuje zajištění kvality a vysoké standardy decentralizovaných aplikací (dApps) u této kryptoměny.

Dimon: Kryptoměny nepředstavují hrozbu pro banky

Generální ředitel JPMorgan Chase Jamie Dimon prohlásil, že si nemyslí, že kryptoměny představují existenciální hrozbu pro hlavní činnost banky JP Morgan. JP Morgan obsluhuje denně transakce za 6 bilionů USD a vše podléhá KYC a AML.

Další info v AJ zde.

Co číst dál?

28.06.19 Technická analýza ETH/USD – Ještě si užijeme legraci

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: