Cardano čeká masivní pumpa a „je nemožné nebýt býčí na altcoinech,“ říká analytik

4.9
(9)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Co mohou krypto investoři očekávat v příštích týdnech a měsících, to nikdo nedokáže s jistotou říct. Tento analytik však říká, že nelze nebýt bullish a jmenovitě Cardano podle něj již brzy čeká prudký růst.

Cardano má jít up

Cardano (ADA) má za sebou spuštění smart kontraktů, které několik měsíců v očekávání příchodu aktualizace hnaly cenu této kryptoměny nahoru. Po zahájení před dvěma týdny nastala korekce, kterou podporoval také Bitcoin a širší trh.

Obchodník známý v oboru jako Capo teď říká svým bezmála 168 tisícům sledujícím, že se domnívá, že Cardano už dosáhlo dna a je připraveno zažehnout nový vzestupný trend. Uvedl:

„Dno ADA bylo 1,90 USD, nyní volná cesta vzhůru až na 10 USD. Long a to silně na ADA“

Capo odkazuje na tweet, který zveřejnil v srpnu, kde přesně předpovídal, že Cardano klesne až na 1,90 USD, než obnoví svůj býčí cyklus.

„Tady to vypadá masivně. Potenciální korekce na 1,85 – 1,90 $. Makro zobrazení je býčí a letos pravděpodobně půjde na 10 dolarů nebo výš.“

Zdroj: Capo; Twitter

Bullish na altcoiny koncem roku

Analytik a obchodník s kryptoměnami využívá teorii Elliott Wave, přístup technické analýzy, který předpovídá budoucí cenové akce podle psychologie davu, která má tendenci se projevovat ve vlnách. Kromě zmíněné bullish predikce pro Cardano je Capo také velmi býčí na altcoinech jako celku. Influencer věří, že se celý krypto trh v nadcházejících měsících dostane opět do parabolické fáze cyklu a dočkáme se prudkého růstu altcoinů.

„Opakuji: je to jen šum uprostřed. 30 000 – 50 000 dolarů [za BTC] je obrovský rozsah akumulace. Korekce na 42 000, 40 000 nebo 38 000 USD jsou dárky. Vezmi je. Říjen až prosinec bude epický, zejména pro altcoiny.“

Analytik dále uvádí:

„Není možné nebýt býčí na altcoinech“ a ohledně Bitcoinu dodává: „vypadá to jako dno. Obrovská poptávka a výše žádná nabídka. Blíží se pumpa.“

Závěr

Však to znáte, každý musí použít vlastní hlavu a tohle není finanční rada. ..A co vy? Dostane se podle vás ještě letos Cardano na 10 dolarů? Dejte nám vědět do komentářů zda s Capem ohledně nadcházejícího růstu altcoinů i celého trhu souhlasíte a proč.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 9

Buď první kdo článek ohodnotí

11 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
11 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: