Zakladatel Dogecoinu označil všechny tokeny na Binance Smart Chain za “odpad”

4.8
(4)

Spoluzakladatel meme kryptoměny Dogecoin (DOGE) Billy Markus pokračuje ve své kritice projektů některých digitálních měn a naposledy se jeho nejnovějším terčem staly projekty na Binance Smart Chain (BSC).

Zakladatel Dogecoinu o tokenech BSC

Prostřednictvím svého účtu na Twitteru označil Markus 2. června všechny tokeny BSC za “odpad”, když řešil problém s BSC Gem, přičemž poznamenal, že neexistuje. Naznačil, že BSC nesplňuje status decentralizované sítě a zároveň se nechal slyšet, že taková síť by neměla ani existovat.

Počítačový vědec také poznamenal, že účty propagující BSC Gem jsou často roboti provozovaní jednotlivci, které se nebál označit slovy jako „zmetek nebo idiot“.

Mimochodem Markus už v minulosti kritizoval kryptoinvestory za to, že před vložením peněz do různých projektů nemají dostatečné znalosti o tomto odvětví.

Kryptoinvestorům chybí vzdělání

Spoluzakladatel Dogecoinu přímo prohlásil, že 70 % kryptoinvestorů nemá “absolutně žádnou představu” a nerozumí základům trhu. Ke konci května předpověděl, že nejméně 99 % stávajících kryptoměn se pravděpodobně zřítí na nulu.

“Chci říct, že denně vznikne tak 500 shit tokenů, takže 99,9 % z nich určitě spadne na nulu, ale ty hlavní obvykle klesnou jen o 90 % nebo tak nějak”

Spoluzakladatel Dogecoinu se pustil také do Do Kwona

Jistou pozornost si pak zasluhuje fakt, že Markusovy výhrady ke krypto prostoru následují po nedávném krachu ekosystému Terra, kdy investoři přišli o značnou část svých investic. Spoluzakladatel DOGE se ohradil proti výzvě zakladatele Terry Do Kwona, který ho požádal, aby definitivně kryptoměnový průmysl opustil.

Markus je navíc přesvědčen, že nedávné Kwonovy snahy o oživení sítě prostřednictvím projektu LUNA 2.0 jsou jen spiknutím s cílem podvést další oběti.

Kromě toho, že stojí za jedním z nejúspěšnějších krypto aktiv za poslední rok, se Markus v minulosti vyjádřil, že on sám již do tohoto odvětví neinvestuje. Jako důvod svého opuštění kryptoměnového sektoru Markus uvedl, že po důkladném prozkoumání trhu zjistil, že většina investorů postrádá už i základní znalosti a se svými investicemi pouze hazarduje.

Závěr

Můžeme si o Markusových slov myslet cokoli, ale v jednom má pravdu, lidé často bez rozmyslu investují do projektů, o kterých vůbec nic nevědí. Nebuďte jako ovce a vždy si před investicí udělejte vlastní názor.

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Nezapomeňte se také připojit na náš oficiální discord server KRYPTOMAGAZIN CZ.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Jan Zizka

Doge Coin vznikl jako parodie na BTC. Takovy vtip. Neustala emise velkeho mnozstvi novych Dogecoinu nakonec Rozmelni Market CAP, tak ze 1 Doge bude mit hodnotu limitne se blyzici se nule. To, ze se posledni rok jakz takz drzi je zpusobeno prisunem novych “Idiotu”. Ti ale casem dojdou, nebo se presunou jinam, to zalezi na tom co napise Musk na twitter.
Tim nerikam, ze se na tom neda nic trhnout sam jsem se pripojil k velke skupine lidi na Reditu a behem 2 dnu mi DOGE udelal 100%. Ale holdovat ho nekolik let muze jen “Idiot”.

spot_img