Zakladatel Cardana chce poznat tým stojící za Solanou, kouká z toho spolupráce?

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.
V posledních několika dnech se Cardano a Solana předvedly jako nejsilnější altcoiny v kryptoprostoru. Je možné, aby spolu tyto dva projekty nějakým způsobem spolupracovaly?
150% nárůst Cardana a 285% oslnivá jízda Solany upoutaly pozornost všech fanoušků kryptoměn včetně samotného zakladatele Cardana Charlese Hoskinsona, který se nechal slyšet, že je zvědavý a rád by se o Solaně dozvěděl více.
Hoskinson také prozradil, že tým Solany oslovil a sdílel několik odkazů o projektu.

„Všiml jsem si, že Solana je stále více přijímána a stále častěji rezonuje a mluví se o ní, a na trzích si rozhodně vede dobře. Kdykoli k tomu dojde, vždy udělám krok zpět a řeknu: kdo jsou tito lidé? A jsem opravdu zvědavý.“

Mohly by se Cardano a Solana spojit?

Mnozí z komunity Cardana jsou nyní opravdu zvědaví na potenciální integraci nebo dokonce spolupráci. Podle Hoskinsona to však není jeho volba. Komunita je středem každého rozhodování a může se Solanou spolupracovat, pokud se tak rozhodne, řekl.

Hoskinson dále dodal:

„Pokud by něco takového existovalo, muselo by to být rozděleno na obě oblasti ekonomické spolupráce – Nebo oblast technické spolupráce – Nebo oblast vědecké spolupráce.“

Institucionální zájem o Solanu

Dá se očekávat, že cenová akce Solany během příštích několika týdnů získá ještě více páry. Pokud se tato očekávání naplní, brzy bude více a více lidí volat po zmíněné spolupráci. Taková výzva bude podpořena pouze institucionálním vývojem na straně Solany.

Například newyorská Osprey Funds nedávno vydělala na humbuku kolem SOL podáním žádosti o Solana Trust. V červnu představitelé ve společnosti Grayscale oznámili, že zvažují přidání SOL do svého portfolia.

Z nedávných zpráv vyplývá, že zájem ze strany institucionálních investorů je mnohem větší než například u Etherea.

Závěr

Cana Cardana dnes v noci poprvé prolomila historické maximum na hodnotě 3 USD. Pozadu nezůstává ani Solana, která během týdne navýšila svou hodnotu ze 70 USD na aktuálních 116 USD, přičemž svého maxima dosáhla pár dní zpět, kdy se dotkla úrovně 130 USD. Hodinová svíčka však byla ukončena o něco níže na 125 USD. Všichni jsme zvědavi, co bude dál.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

6 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
6 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: