Weiss Crypto: Prozatím neexistuje zabiják Etherea

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Ratingová agentura Weiss Crypto, zaměřující se převážně na kryptoměny, ve svém nedávném hodnocení prohlásila, že v blízké době se nevyskytne žádný zabiják kryptoměny Ethereum.

Nikdo nezničí ETH

Ethereum a mnohé DeFi projekty zažívají v posledních několika měsících boom, což způsobuje masivní nárůst transakčních poplatků na blockchainu Etherea. Vzniká tak několik alternativních projektů, které se snaží svrhnout druhou největší kryptoměnu na světě.

V nedávném příspěvku na sociální síti Twitter analytici z Weiss Crypto Ratings uvedli, že i přes veškeré komplikace spojené s ETH je nepravděpodobné, že se objeví „zabiják“ této krypotměny, a to bez ohledu na to, jak slibné jsou ostatní blockchainy.

Analytici uvádějí, že existuje několik konkurentů, ale jejich budoucnost může být v příštích několika letech velmi temná. Weiss Crypto odkazuje na rok 2017, který znamenal pád slibných projektů jako EOS či NEO. Ty podle nich nemohly znovu získat svoji slávu ani v roce 2020.

S vydáním Ethereum 2.0 by se podle analytiků mohlo leccos změnit a kryptoměna tak může pohřbít sama sebe. Blockchain kryptoměnové burzy Binance do jisté míry bojuje s Ethereem, ale prozatím není hrozbou.

Popularita ETH se projevila na transakčních poplatcích, které dosáhly v únoru letošního roku historického maxima. Výše poplatku v síti Etherea se v únoru 2021 vyšplhala na neuvěřitelných 38 USD.

V době psaní článku se cena ETH pohybuje okolo 2 323 USD dle KMC. Cena BTC se pohybuje okolo 50 431 USD.

Závěr

Ačkoliv podle analytiků z Weiss Crypto v současné době neexistuje zabiják Etherea, nejbližším konkurentem se může stát kryptoměna Cardano. Více informací o vývoji ceny kryptoměn se dozvíte v našich pravidelných technických analýzách. Na celý seznam hodnocení kryptoměn agenturou Weiss Crypto se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE [1]

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: