Wall Street předpovídá budoucnost kryptoměn – část druhá

0
(0)

Zprávy a souhrny

Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Jak jsme vás již informovali, ThriveGlobal se obrátil na investory a analytiky z Wall Street, aby se podělili o své předpovědi vůči kryptoměnám. Jejich odpovědi vás mohou překvapit.

V minulé části jste se mohli seznámit s předpovědí Jillian Manus. Dnes vám představíme Elliota Pretchera.

Elliott Pretcher

Tento technologický nadšenec nastoupil v roce 2012 do společnosti Elliott Wave International. Dosud zde pracuje jako vedoucí počítačové analýzy a vyvíjí systémy umělé inteligence EWAVES. Elliott také píše otevřenou publikaci EWAVES Flash, která se zabývá teorií obchodování.

Mé předpovědi o osudu Bitcoinu během příštích 5 let

„Můj článek ze září 2010 v Elliott Wave Theorist byl pro Bitcoin silně optimistický v době, kdy se obchodoval za 6 centů. Elliott Wave International byla jedinou finanční společností na světě, která pokrývala Bitcoin na této začínající scéně.“

Bitcoin za haléře se ukázal být největší nákupní příležitostí všech dob

Dnes je psychologická situace obrácená. Cenová exploze a doprovodná maniakální nálada měly za následek prokrvení bubliny, ta dokonce předčila i tulipánovou mánii, která proběhla před 400 lety. Nárůst Bitcoinu přinesl 1400 + klony, z nichž většina je high-tech, ale i schémata pump-and-dump, které investoři dychtivě přijali.

Dogecoin je například rychle dlážděný klon Bitcoinu. Jeho inovace? Změna ikony na psa. Jeho maximální tržní hranice však dosáhla nejnovější částky 2 miliardy dolarů.

Bitcoin byl v roce 2010 nevyužitý. V současnosti ale jeho monolitický blockchain narazil na zeď škálovatelnosti. Je tak nepoužitelný, že jeho přijetí podniky za poslední dva roky kleslo. Císař je nahý, ale lidé prodávají své domy a hromadí dluhy na nákup mincí za rekordně vysoké ceny.

Elliott dále uvedl:

„Krach kryptoměn už začal. Kolaps Bitcoinu z 20 000 dolarů by měl být ještě divočejší. Ceny Bitcoinu nakonec padnou zpět na třímístné číslice, nebo nižší a většina ostatních mincí klesne na nulu.“

„Stejně jako tomu bylo u elektroniky v roce 1929 a internetu v roce 1999, tento pokles nezničí jasnou budoucnost kryptoměn. Dnes už totiž víme, že jsou možné decentralizované necenzurovatelné dobrovolné měnové systémy. Není návratu.“

Jak je vidět z posledních vět, Elliot, i když je skeptický vůči Bitcoinu, vidí budoucnost kryptoměn v pozitivním světle.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: