Jednou to vyjde! – Začni hned, pochybovat můžeš později

0
(0)

Zprávy a souhrny

17.01.21 Týdenní přehled zpráv: Kryptoměny, Defi, Regulace, Firmy, Burzy, Banky

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...

[Večerní souhrn článků] • PayPal očekává obrat 2 miliardy dolarů z kryptoměn • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...
Profilový obrázek
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Až jednou přijde den, kdy se naše plány a vize naplní. Každý budeme mít to, za čím jsme si šli. Říká se, že člověk jednou sklidí, co zasel. Někdo možná věří tomu, že to bude až po smrti. Jenže nesplněných snů je hřbitov už tak plný dost. Proč se tedy nepokusit toho dosáhnout hned? Pokud se ptáte, co tedy budete mít, ptejte se, co vlastně sázíte. Já vám chci dát něco víc. Něco, co dává smysl. Je na vás, zda to přijmete, nebo odmítnete.

Jednou to vyjde

Bude to zítra? Bude to za rok? Kdo ví? A co na tom vlastně záleží, kdy? Důležité je, že jednou se každá vaše práce, každá snaha či úsilí, přemění na výsledek. Chcete být bohatí? Vytrvejte. Chcete žít svobodný a šťastný život? Začněte hned. Možná to nebude jednoduché a třeba to bude chvíli trvat, ale jednou to vyjde.

A nemluvím teď jen o kryptoměnách. Tvá síla a vytrvalost přinese své ovoce, bez ohledu na kryptomarket. Kryptoměny nás obohacují už tím, že nám dávají naději a že se díky nim učíme. Získáváme nový pohled na to, co je možné. Čeho jsme schopni. Možná jsme přišli včas, možná ne. Pro někoho jsme blázni, snílci… Ale pro nás je blázen ten, kdo již své sny vzdal. Protože dokud žijeme, pořád máme šanci si je splnit.

Začni hned, pochybovat můžeš pak

Pochybnosti, strachy, názory druhých lidí… Kolik překážek máme ve své mysli? Přitom většina z nás jsou ještě mladí lidé, kteří mají spoustu času na to, uskutečnit cokoli si umanou. Moje babička je již stará paní, přesto si i ona může splnit přání. Pravda, má na to již méně času, ale o to větší radost z toho může mít. A co vy?

Kdybych vás chtěl přesvědčit, abyste přestali sledovat hloupé pořady v televizi a místo toho začali více času investovat do svého vzdělání, udělali byste to? Co se stane, kdybyste se začali věnovat tomu, co vás naplňuje a o čem dnes tajně sníte? Jak by se tím změnil váš život? Kde budete za rok, za dva..?

Jak ale chtít sklízet, kdybychom nic nezaseli a o nic se nesnažili? Jistě, někomu možná spadl úspěch do klína, říkáte si možná. Ujišťuji vás, že nikdo takový není. Někteří lidé se jen velmi rádi vymlouvají. Vím to, taky jsem býval takový. Ale už nejsem. A pokud jste to právě vy, taky se můžete změnit. Možná jste to právě vy.

Úspěšný člověk

A zase jsme u pochybností a obav. Hodně lidí se bojí toho, co by si o nich řekli druzí lidé, kdyby začali něco dělat jinak. Co když se vám to nepodaří a budou se vám smát? Možná vás vaše okolí nevidí tak, jak byste se chtěli vidět vy sami. To je ale jejich věc a vás to ve skutečnosti nemusí vůbec zajímat.

Za svůj život jsem se naučil, že většina lidí, kteří se zaobírají tím, co dělají ostatní, tak ve skutečnosti pouze zaplňují prázdnotu ve svém vlastním životě. Naproti tomu ten, kdo má svůj život naplněný a bohatý, vám bude úspěch přát. Nenajdete ho řešit druhé a hledat jejich nedostatky, nebo se dokonce tajně radovat z cizích omylů. Nezajímá ho to, protože dělá na vlastních projektech a vizích.

Závěr

Jednou přijde den, kdy tento člověk dosáhne svých cílů. Dosáhne toho, za čím šel a o co usiloval. Možná si byl jistý hned, pravděpodobněji k tomu došel až časem. Lidé jsou různí a každý máme právo na to, udělat své vlastní omyly a chyby během své cesty životem. Každý z nás si zaslouží druhou šanci. A můžeš to být právě ty, kdo tento příběh dokončí.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře