Publikuj vlastní článek

Chceš předat hodnotné informace ostatním? U nás můžeš publikovat vlastní článek. Každý článek projde kontrolou naší redakce, a pokud bude přínosný, zveřejníme jej co nejdříve.

30 EUR
Za článek měsíce
10 EUR
Za 3 nej články
VSTUPENKA
Nejlepší získají přístup do redakce
+ 50 EUR
Za nej článek, kde bude zmíněna burza Binance

Zde můžete sepsat svůj vlastní článek, věříme, že se bude ostatním líbit a bude přínosný.

  • Nadpisy v textu označte jako H2 (nikoliv jako Odstavec) – Vzorový článek ZDE.
  • Délku článku nelimitujeme, avšak měl by mít minimálně 300 slov (2 odstavce nejsou článek, to je jasné…). Počitadlo slov ZDE.
  • Témata neomezujeme, napište o čemkoliv co se týká kryptoměn, ekonomie, ekonomiky, obchodování apod.
  • Články nesouží k reklamě projektů – v článcích nebudou tolerovány referall/reklamní linky a nebudeme zveřejňovat reklamní obsah, pochybné projekty a scamy.

Best Practice:

  1. Článek si nejprve napište ve Wordu (nepřijdete o článek, kdyby vám vypadl internet a vychytá hrubky).
  2. Článek z Wordu překopírujte do našeho HTML editoru, poté přepněte na klasický editor a nastylujete (nezůstane vám tam Wordovské formátování a balast)

Váš článek

i
Pro nadpisy používejte H2, běžný odstavec či text netřeba označovat.
i
Oddělujte čárkou: Bitcoin, Kryptoměna, BTC
i
Pokud jste článek sepsali na základě svých myšlenek, nechte pole prázdné, pokud jste čerpali z nějakého zdroje, uveďte jeho URL.
Článek zveřejníme s poděkováním a vašim jménem (přezdívkou). Autor článku jeho zasláním do redakce potvrzuje, že článek do redakce věnoval, bez dalších nároků na honorář. Článek je autorským dílem, které věnujete portálu Kryptomagazin.cz. Totožný článek nelze publikovat na jiných webech. Pokud bude článek vyžadovat zásah korektora, mohou být některá slova opravena či pozměněna.

Příspěvky čtenářů:

Děkujeme vám všem!

Organizace AssangeDAO zaplatila 53 milionů dolarů za NFT

Assange DAO (Digitální Autonomní Organizace), která podporuje autora sítě WikiLeaks Juliana Assange vybrala ve veřejné sbírce přes 50 milionů dolarů v kryptoměnách. *Článek čtenáře Vybrané prostředky byly...

Kazachstán a Bitcoin: Co se stalo?

Bitcoin do nového roku nevstoupil příliš slavně, podle některých spekulací hrozí i změna trendu, a to taková, že se budeme potýkat s medvědím trhem....

Realizovali jste jednorázově Initial Coin Offering? Pak jste povinnou osobou dle AML zákona

Provedli jste anebo máte v úmyslu provést jednorázové Initial Coin Offering, tzv. ICO? Pak vězte, že emise virtuálního aktiva provedená v rámci tzv. Initial...