Vsaďte si, jestli Bitcoin dosáhne do 2020 ceny 100 000 USD

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Polední zprávy] • Divoký víkend pro kryptotrhy • Winklevoss: Nemít BTC v 2020 bude horší než neinvestovat do Amazonu v 2000 • a další...

Připravili jsme pro vás přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během posledního víkendu v kryptosvětě. TRHY Bitcoin se po týdnech stagnace...

02.08.20 Bitcoin a Ethereum – Týdenní přehled zpráv aneb co podstatného se událo minulý týden

Připravili jsme pro vás stručný přehled těch nejdůležitějších zpráv za celý tento týden. Takže pokud nestíháte a uvítali byste...
Profilový obrázek
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi přišly zajímavé, proto jsem se o nich chtěla dozvědět více a před skoro dvěma lety jsem se zapojila do týmu kryptomagazínu.

Americká platforma LedgerX, jenž umožnuje obchodování s futures deriváty Bitcoinu, právě představila produkt helluva.

Tato americká společnost, která byla poprvé představena agenturou Bloomberg, nedávno získala licenci pro obchodování s futures komoditami (CFTC), které jsou velmi odlišné od papírových smluv nabízených CME. Nyní LedgerX prostřednictvím svého nového produktu nabízí obchodníkům možnost sázet na to, zda Bitcoin projde do prosince 2020 částkou 100 000 USD.

Podle Paula Chou, výkonného ředitele, projevili zájem o tento nový produkt institucionální zákazníci, kteří mají aktiva v hodnotě od 10 milionů do 1 miliardy dolarů. Chou dodává:

„Chápu, že 100,000 USD je velké číslo, ale mnoho z nás, kteří se v kryptosvětě již nějakou dobu pohybují, si pamatuje Bitcoin za 1 USD, pak 10 USD a 100 USD a 10,000 USD. Hranice 100 000 USD by nás neměla překvapit.“

Podle CoinDeska, provozního ředitel společnosti Juthica Chou, LedgerX nemá žádnou přesnou časovou linii, ale poznamenal, že se tato společnost snaží být na trhu dominantním subjektem. Chou dodává, že LedgerX má v úmyslu „sloužit zákazníkům všech velikostí“.

Je hranice 100 000 USD / BTC možná?

Nyní, když víme, že je takový produkt k dispozici, je vůbec hranice 100 000 dolarů do roku 2020 reálná?

Podle jednoho modelu možná. Model zvaný „stock-to-flow“ (SF) je výtvorem analytické společnosti PlanB a zaměřuje se na myšlenku poměru mezi zásobami a toky.

Zásoba je hodnota aktiva, obvykle komodity; tok je růst nabídky uvedeného aktiva v daném roce. Tyto dvě částky mohou být kombinovány, aby vytvořily poměr, který definuje nedostatek podle toho, jak velká je inflace cen aktiv (čím vyšší, tím vzácnější).

Podle analýzy, sestavené společností PlanB, lze hodnotu komodit jako je zlato a stříbro vyčíslit neboli předpovědět modelem SF.

Nedávno společnost PlanB na svém Twitteru poznamenala, že pokud vezmeme ceny BTC za všechny říjny v historii, pak existuje předpoklad, že Bitcoin vzroste na hodnotu 99,5% R2.

Model předpovídá, že pokud by Bitcoin i nadále sledoval model SF se stejnou přesností jako dosud, BTC by mohl dosáhnout více než 100 000 dolarů v polovině května.

Závěr

Model nepředpovídá přesnou cenovou akci na bázi den za dnem ani měsíc za měsícem, ale ukazuje, že šestimístná cena Bitcoinu je zcela možná. Co si o tomto modelu výpočtu ceny BTC myslíte, je reálný?

Zdroj: ethereumworldnews.com

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

8 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře