Vsaďte si, jestli Bitcoin dosáhne do 2020 ceny 100 000 USD

0
(0)
Denisa Ogurcakova
Denisa Ogurcakova
Kryptoměny mi vždy přišly zajímavé a svět blockchainu doslova fascinující, proto jsem se o tomto tématu chtěla dozvědět více a zapojila se do týmu kryptomagazínu.

Americká platforma LedgerX, jenž umožnuje obchodování s futures deriváty Bitcoinu, právě představila produkt helluva.

Tato americká společnost, která byla poprvé představena agenturou Bloomberg, nedávno získala licenci pro obchodování s futures komoditami (CFTC), které jsou velmi odlišné od papírových smluv nabízených CME. Nyní LedgerX prostřednictvím svého nového produktu nabízí obchodníkům možnost sázet na to, zda Bitcoin projde do prosince 2020 částkou 100 000 USD.

Podle Paula Chou, výkonného ředitele, projevili zájem o tento nový produkt institucionální zákazníci, kteří mají aktiva v hodnotě od 10 milionů do 1 miliardy dolarů. Chou dodává:

“Chápu, že 100,000 USD je velké číslo, ale mnoho z nás, kteří se v kryptosvětě již nějakou dobu pohybují, si pamatuje Bitcoin za 1 USD, pak 10 USD a 100 USD a 10,000 USD. Hranice 100 000 USD by nás neměla překvapit.”

Podle CoinDeska, provozního ředitel společnosti Juthica Chou, LedgerX nemá žádnou přesnou časovou linii, ale poznamenal, že se tato společnost snaží být na trhu dominantním subjektem. Chou dodává, že LedgerX má v úmyslu „sloužit zákazníkům všech velikostí“.

Je hranice 100 000 USD / BTC možná?

Nyní, když víme, že je takový produkt k dispozici, je vůbec hranice 100 000 dolarů do roku 2020 reálná?

Podle jednoho modelu možná. Model zvaný “stock-to-flow” (SF) je výtvorem analytické společnosti PlanB a zaměřuje se na myšlenku poměru mezi zásobami a toky.

Zásoba je hodnota aktiva, obvykle komodity; tok je růst nabídky uvedeného aktiva v daném roce. Tyto dvě částky mohou být kombinovány, aby vytvořily poměr, který definuje nedostatek podle toho, jak velká je inflace cen aktiv (čím vyšší, tím vzácnější).

Podle analýzy, sestavené společností PlanB, lze hodnotu komodit jako je zlato a stříbro vyčíslit neboli předpovědět modelem SF.

Nedávno společnost PlanB na svém Twitteru poznamenala, že pokud vezmeme ceny BTC za všechny říjny v historii, pak existuje předpoklad, že Bitcoin vzroste na hodnotu 99,5% R2.

Model předpovídá, že pokud by Bitcoin i nadále sledoval model SF se stejnou přesností jako dosud, BTC by mohl dosáhnout více než 100 000 dolarů v polovině května.

Závěr

Model nepředpovídá přesnou cenovou akci na bázi den za dnem ani měsíc za měsícem, ale ukazuje, že šestimístná cena Bitcoinu je zcela možná. Co si o tomto modelu výpočtu ceny BTC myslíte, je reálný?

Zdroj: ethereumworldnews.com

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
8 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pan.karel

Pche jenom 100k ? Ja myslel ze predikce je 1 milion.

Begy

teoreticky kolem 3mega 😀

Begy
Petr

9000 pěkná predikce od IX.
Prvo nákup potvrzen .

Za mně nákoupeno FET , MITH , ZIL xrp , trx.

hovad

Je hranice 100 000 USD / BTC možná? …….JEDNODUCHÁ odpověď NENÍ na to je trh příliš malý , nikdo nový do trh nevstoupil pořád tu jsou jen staří hráči a ti nemají šanci Bitcoin natlačit na tak vysokou částku prostě to není reálné jen to jen sen některých zoufalců co měli to štěstí a mají pár bitcoinu na účtě a jim nezbývá než snít o velkých částkách které bohužel nikdy nepřijdou PROČ ? .Protože to zkratka Velryby nedovolí vytlačit na takové částky za prvé není ani kdo by to vytlačil a pokud se něco bude rýsovat tak Velryby okamžitě využijí příležitosti a budou prodávat své tučná konta a tím Bitcoin opět půjde k červenému hovnu takovou rychlostí že nestačíš říct ani švec 40% BTC bude dole pěkně rychle a o zbytek se už postará retail který dotáhne Bitcoin opět na 3K .

Spaik

porad dokola meles jak veleryby neco nedovoli…
A neni prave cilem veleryb aby vytlacili cenu co nejvyse? Proc by nemeli dovolit 100K kdyz to pak za tech 100k muzou prodat?

Proc vubec tvrdis ze by meli ihned srazet cenu dolu? Me zni vice logicky ze by prodavali postupne v malych objemech nez li by dumpovali jednorazovym prodejem cely trh…

Petr

Ježíši kriste kdo to od velryby na100k koupí!!!!? Pořád dokola !!!! Aby velryba mohla prodat na 100k potrebuje cenu alespon 150k pořád dokola.na 100k můžeš prodat tak max 1btc

pietro

$100k pro bitcoin neni problem, ale nebude to v roce 2020 ale az o rok pozdeji..

spot_img