[Video] 6 let historie – Kdo okupuje top desítku kryptoměn a kdo nenávratně zmizel?

1
top 10 kryptoměn

Dnes se podíváme na nové video, které zachycuje boj v top desítce kryptoměn podle kapitalizace. Budete tak svědky bitvy, která se na vrchních příčkách odehrávala za posledních šest let!

Souboj top 10 kryptoměn

Z videa vyplývá, že od roku 2013 se v top 10 dodnes udržely jen dvě kryptoměny. Mnoho kandidátů z dřívější desítky nyní nenašla místo ani v top sto.

Trhu zpočátku dominoval Bitcoin s Litecoinem v zádech. K těm se přidal Ripple, jež obsadil třetí příčku. Na té se drží dodnes… Pak se ukázal Dogecoin a další. Ethereum se do první desítky podívalo až v roce 2015.

Pořadí všech kryptoměn se neustále měnilo, až na Bitcoin, který si po celou dobu udržel prvenství. Tak pojďme se na to konečně podívat!

Video:

Na dnešní pořadí a aktuální ceny kryptoměn se můžete podívat na stránce kmcap.eu

Závěr

Jak je patrné z vizualizace, karty se neustále míchají, a nic není jisté. Pouze Bitcoin je bez vyzyvatele, alespoň prozatím. Sdělte nám v komentářích, co vám přišlo ve videu nejvíce zajímavé, nebo co stojí za zmínku. Co se s toho dá tedy odvodit?

 

1
Komentujte

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Blábol Recent comment authors
  Subscribe  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Blábol
Host
Blábol

Kdo chce sázku na jistotu v kryptu tak jedině starý dobrý Bitcoin , Bitcoin to už je prostě značka jistoty v krypto byznysu .Možná nedělá takové procenta zisku ale Bitcoin jako jediná kryptoměna ze všech altů také nejméně dumpuje což je vynikající zpráva pro hodlery .Bitcoin je nejlepší kryptoměnou na Hodl a podle mě neexistuje lepší kryptoměna na Hodl než právě Bitcoin už z důvodu že nejméně dumpuje a je tu tak dlouho a pořád tu kraluje a to je další důvod na jistotu Bitcoinu .Pro denní trading Bitcoin není moc dobrý na to jsou lepší alty ale na hodl… Číst vice »