[Video] 6 let historie – Kdo okupuje top desítku kryptoměn a kdo nenávratně zmizel?

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Zoom nebude šifrovat volání, doufá ve spolupráci s FBI • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Polední zprávy] • Bitcoin spadl pod 9 500 USD • Nasdaq, Microsoft, IBM a další tech giganti se spojují v InterWork Alianci • a...

Vítejte u našich pravidelných zpráv. Zde najdete přehled toho nejdůležitějšího, co se během uplynulého dne v kryptosvětě událo. TRHY Nedávná volatilita...
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem Kryptomagazinu.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám 🙂

Dnes se podíváme na nové video, které zachycuje boj v top desítce kryptoměn podle kapitalizace. Budete tak svědky bitvy, která se na vrchních příčkách odehrávala za posledních šest let!

Souboj top 10 kryptoměn

Z videa vyplývá, že od roku 2013 se v top 10 dodnes udržely jen dvě kryptoměny. Mnoho kandidátů z dřívější desítky nyní nenašla místo ani v top sto.

Trhu zpočátku dominoval Bitcoin s Litecoinem v zádech. K těm se přidal Ripple, jež obsadil třetí příčku. Na té se drží dodnes… Pak se ukázal Dogecoin a další. Ethereum se do první desítky podívalo až v roce 2015.

Pořadí všech kryptoměn se neustále měnilo, až na Bitcoin, který si po celou dobu udržel prvenství. Tak pojďme se na to konečně podívat!

Video:

Na dnešní pořadí a aktuální ceny kryptoměn se můžete podívat na stránce kmcap.eu

Závěr

Jak je patrné z vizualizace, karty se neustále míchají, a nic není jisté. Pouze Bitcoin je bez vyzyvatele, alespoň prozatím. Sdělte nám v komentářích, co vám přišlo ve videu nejvíce zajímavé, nebo co stojí za zmínku. Co se s toho dá tedy odvodit?

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
Hodnocení článku
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře