Veselé Vánoce všem krypto nadšencům, pro ty aktivní máme zajímavý bonus!

5
(3)
Dariusz Matuszyński
Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Ahoj všichni krypto nadšenci, rád bych vám jménem celé redakce poděkoval, že navštěvujete Kryptomagazin. Jste opravdu skvělí čtenáři, a je radost pro vás i nadále psát.

Přejeme vám mnoho dárků, a krypto překvapení, o ty jistě nouze nebude 😛 Vánoce jsou však chvílí klidu a pohody, nezapomeňte na chvíli ty mobily a počítače odložit, užijte si blízké, na sledování krypta budete mít času ještě mnoho.

My si dnes dáváme také částečný odpočinek, a pomalu přemýšlíme, jak vám magazín zase zlepšit, věříme, že se vám bude líbit stále více, děláme to přeci pro vás. Kdyby vás cokoliv napadlo, napište nám to do komentáře, každý návrh na vylepšení či nápad si pečlivě projdeme.

Pokud jste velký krypto fanoušek a budete mít v příštích dnech čas, můžete zkusit napsat svůj vlastní článek, návod nebo cokoliv, co by mohli ostatní ocenit.

Pro nejlepší, vámi napsaný článek za prosinec, máme přichystány výhry

  • 1x 30 EUR – za článek měsíce
  • 3x 10 EUR – za další nej články měsíce
  • 1x 50 EUR – za nejlepší článek měsíce, kde bude zmíněna burza Binance (tuto odměnu nám pro vás věnovala burza Binance).

Pozn. Výhra od Binance se může s ostatními výhrami sloučit. Za nejlepší článek tak můžete dostat až 80 EUR (30+50).

Jak na to

Svůj vlastní článek můžete vydat ZDE.

Jak velká je šance něco vyhrát? Prozatím dorazily jednotky článků, k dnešnímu dni by si výhru odnesl snad každý. Zkusíte to?

Děkujeme, za přízeň a do konce roku se ještě můžete těšit na zajímavou soutěž, co to bude si zatím necháme pro sebe 😛

Vánoce jsou tady a utečou jako voda

Pojďme si tedy užít zbytek nejkrásnějšího dne v roce spolu se svými blízkými, pa 🙂

 

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img