Vertbase – seznamte se

0
(0)

Zprávy a souhrny

Generální ředitel společnosti Vertbase – Justin Seidl – nedávno provedl konferenci s komunitou kryptoměny Vertcoin. Tým Vertcoinu není organizačně propojen s Vertbase. Podporuje však úsilí a spolupracuje s firmou Vertbase, aby objasnili informace o projektu.

Začněme se seznámením s Justinem:

Justinova cesta k Vertcoinu & Vertbase

Vždycky sledoval Bitcoin, ale v prvních dnech byl skeptický. Teprve až v polovině roku 2016 ho opravdu zaujal. Jeho prvním instinktem bylo stát se minerem, ale čím více se na to díval, tím byl méně vzrušený. Uvědomil si, jak vysoká je výše nákladů na těžbu Bitcoinu a jak nízký je výnos (i když… dnes by už měl z případné těžby krásný zisk).

Teprve až objevil Litecoin a začal sledovat Charlieho Lee, byl jeho zájem o kryptoměny obnoven. Chtěl také najít způsob, jak se stát součástí komunity. Těžba byla volba, ale pokud jde o zisky, nevypadala mnohem lépe než Bitcoin. Poté se na základě doporučení od přátel seznámil s Vertcoinem a těžbou kryptoměn pomocí ASIC minerů a převedl všechny jeho Litecoiny na Vertcoiny.

První střípky k založení Vertbase

Při koupě VTC Justin tvrdě narazil. Uvědomil si, jak náročné to musí být pro méně technicky zdatného člověka (vyměnit Litecoin za Bitcoin, poslat na Bittrex, vyměnit Bitcoin za Vertcoin) a na platformě ShapeShift dokonce vykoupil všechny zásoby. Nakonec VTC nakupoval celé tři dny.

“Byl to bláznivý čas strávený čtením a kdybych byl průměrným uživatelem, pravděpodobně bych to vzdal.”

V tom dostal nápad; co kdyby mohl poskytnout výměnu USD za VTC? Je to možné? Jaké jsou rozvojové, právní a bezpečnostní překážky, které by musel překonat?

Reddit byl plný lidí, kteří toužili po snadnějším způsobu, jak získat VTC. Justin miluje komunitu a chtěl pro ni něco udělat. Tehdy přišel s nápadem pro Vertbase.

Cílem Vertbase je vytvořit jednoduchou směnu amerického dolaru s Vertcoinem a zvýšit počet lidí, kteří tuto kryptoměnu používají. Vertbase je velkým projektem, ale nutným prvním krokem při přivedení lidové mince k lidem. Zjednodušení způsobu, jakým lidé získají Vertcoin povede k novým a inovativním způsobům využití tohoto coinu a to je něco, co v blízké budoucnosti může rapidně zvýšit jeho hodnotu.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: