[Večerní souhrn článků] • Uživatelé PayPal budou moci vybírat kryptoměny • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Uživatelé PayPal budou moci vybírat kryptoměny

Platební gigant PayPal informoval agenturu Reuters o nových možnostech pro své uživatele. Ti budou moci vybírat digitální aktiva do kryptoměnových peněženek třetích stran. Zpráva přichází několik měsíců poté, co PayPal oznámil podporu kryptoměn na své platformě. [1]

Analýzy a trhy

31.05.21 Technická analýza BTC/USD – týdenní svíce v nepříznivé podobě?

Po včerejší analýze na Litecoin a BCH  se zase můžeme vrátit na Bitcoin (BTC). Jednak máme další týden za sebou a jednak je za rohem i měsíční close. Sice obchodní měsíc zavírá již po půlnoci, ale stejně si měsíční graf nechám až na zítřejší analýzu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Co se vyplatí tento týden sledovat na kryptotrhu?

Bitcoin (BTC) začíná nový týden v medvědí náladě, co bude dál? Po týdnu nezajímavé cenové výkonnosti se největší kryptoměna stále drží v nižším pásmu 30 000 USD. Vzhledem k tomu, že tradiční trhy trápí inflace a letní měsíce tradičně přejí býkům, může být ještě důvod k oslavě.

The Block: V květnu objem obchodování na kryptoburzách překročil 2 bil. USD. Binance má na rekordu hlavní podíl

Kryptoburzy zaznamenaly tento měsíc rekordní objem – více než 2 biliony dolarů. Uvedl to The Block na základě svého datového panelu Data Dashboard.

Belgická banka zvažuje vlastní kryptoměnu

Největší banka v Belgii, KBC Group, před nedávnem oznámila své plány na spuštění vlastní kryptoměny. O jakou kryptoměnu se bude jednat?

Kryptoměna ADA v neděli vedla cenovou rally

Kryptoměna ADA společnosti Cardano je zpátky v centru pozornosti. Koncem minulého týdne developeři oznámili, že síť je připravena na spuštění inteligentních smluv.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img