[Večerní souhrn článků] • Turecko pracuje na digitální měně • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Turecko pracuje na digitální měně

Centrální banka Turecka podepsala dohody s několika technologickými společnostmi v zemi o vytvoření platformy pro spolupráci na tvorbě digitální měny. Turecká lira by se v blízké budoucnosti mohla digitalizovat. [1]

Analýzy a trhy

15.09.21 Technická analýza BTC/USD – pohnou nová inflační data s trhem?

Bitcoin (BTC) se od toho pump & dump z větší části vzpamatoval, což je holt dáno tím, že se ho ta falešná zpráva s Wallmartem prakticky netýkala. Litecoin se však vůbec nehne, cena už téměř 48 hodin stagnuje na jednom místě.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Retail kumuluje Bitcoin! Je to bull market, říká Willy Woo

Celý ekosystém Bitcoinu nám signalizuje bull market. Podle on-chain analytika Willy Woo je to jasná zpráva o vzestupném trendu.

Indické kryptoburzy se připravují na svátky

Kryptoměnové burzy v Indii se připravují na nadcházející hinduistické svátky. Indické kryptoburzy tak vyzývají místní obyvatele, aby nakupovali a směňovali bitcoiny během blížící se prázdninové sezóny.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: