Retail kumuluje Bitcoin! Je to bull market, říká Willy Woo

4.9
(8)
Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Člen týmu KM od začátku roku 2018. Zástupce hodlerské komunity, zakladatel webu KryptoHodler.cz. Autor se zaměřením na zajímavé novinky z kryptosvěta, propagátor finanční svobody a osobního rozvoje. Kytka je oddaný šiřitel "semínek" pozitivního přístupu k životu a snahy o změnu k lepšímu.

Celý ekosystém Bitcoinu nám signalizuje bull market. Podle on-chain analytika Willy Woo je to jasná zpráva o vzestupném trendu.

Bull market, říká Willy Woo

Willy Woo říká, že mu celý ekosystém kupujících bitcoinů říká, že trh s BTC zůstává do značné míry vzestupný. On-chain analytik informoval svých 723 tisíc sledujících, že vidí obrovskou distribuční fázi odehrávající se v bitcoinech.

Konkrétně Woo říká, že se BTC distribuuje mezi uživatele rovnoměrněji. Uvedl:

Bitcoin pokračuje v rovnoměrném rozdělování mincí. Veřejně držené a maloobchodní subjekty nadále získávají větší kontrolu nad nabídkou, zatímco velryby svou kontrolu snižují.”

Distribuce BTC podle účastníků (zdroj: Willy Woo; Twitter)

Přerozdělení mincí podporuje decentralizaci Bitcoinu

Willy Woo hodnotí data kladně. Podle něj je rovnoměrné rozložení nabídky BTC dobré pro dlouhodobé zdraví Bitcoinu, protože podporuje decentralizaci. K tématu poznamenal:

„Pamatujte, že zlatý standard selhal jako měnový standard kvůli centralizaci nabídky.”

On-chain analytik v zásadě říká, že se vliv velryb snižuje. Nyní se současná fáze trhu – bitcoinbového bull marketu – vyznačuje tím, že růst ovládají maloobchodníci nebo subjekty s méně než 10 BTC.

Maloobchod pohání makrocykly. Když retail nakupuje své [satoshi] ve zvýšené míře, jako to dělají právě teď, fundamentálně to znamená, že jsme uprostřed býčího trhu.”

Velryby a korporace však neodchází

Woo nicméně říká, že velryby, tedy subjekty s alespoň 1 000 BTC, také v tento moment pokračují v nákupu přední kryptoměny. Z dat sice plyne, že jejich podíl co do počtu držených mincí v dlouhodobém horizontu stále slábne, ale krátkodobě právě nyní lehce vzrostl.

Velryby si myslí, že mince jsou právě teď levné. Velryby jsou oportunisté. Jsou v desetiletém plánu diverzifikace, který  znamená prodávat na každém býčím trhu a vydělat peníze. Ale využívají příležitosti k nákupu, když vidí silnou rally před sebou, jako právě teď.“

Zatímco se nabídka BTC na kryptoburzách se stále zmenšuje, také korporace kumulují Bitcoin…

Kryptoburzy, ETFka, Korporace (zdroj: Willy Woo; Twitter)

Závěr

Zdá se, že všichni kromě kryptoburz hromadí stále více Bitcoinu, až na velryby, které jsou dlouhodobě na ústupu. Willy Woo říká, že retailoví investoři jsou naopak na vzestupu a celkově se bitcoiny rozdělují rovnoměrně, což je pro budoucnost trhu dobré znamení.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.9 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Vlastimil
Hodnocení článku :
     

Willy Woo je s prominutím p*čus!, protože to zatím nevychází, tedy vycházelo asi do včerejška, ještě tak umět časovat trhy, že 🙂 On-chain data analýzy byly furt býčí, ale podle technické analýzy trh už nevypadal dobře.

Vlastimil

Sleduji jejich kanál na Telegramu a furt tam házeli býčí predikce, uvidíme, třeba budou mít pravdu, do měsíce by se mělo ukázat, ale obchodovat krátkodobě podle jejich postřehů příliš nejde. Výkyvy by neměli hodlery rozhodit 🙂

spot_img