[Večerní souhrn článků] • TRON a Waves spojují blockchainy s cílem katalyzovat růst DeFi • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

TRON a Waves spojují blockchainy s cílem katalyzovat růst DeFi

Hnutí decentralizovaných financí (DeFi), které se zmocnilo kryptoprostoru, má díky blockchainovému partnerství mezi TRON a Waves zažít určitý horizontální růst.

Německé ministerstvo financí navrhuje řešení založené na blockchainu k digitalizaci cenných papírů

Německé ministerstvo financí vydalo v úterý návrh zákona o zavedení elektronických cenných papírů (eWpG), který zahrnuje i blockchainové řešení digitalizace cenných papírů.

Analýzy a trhy

13.08.20 Technická analýza BTC/USD – Trh s Bitcoinem není schopen jakkoliv postoupit

Řekl bych, že si Bitcoin (BTC) od poslední analýzy zaslouží kratší update, neboť jakýsi price action se na tomto trhu za ten relativně krátký čas odehrál. Mnozí jsou z chování Bitcoinu určitě dost zmatení a rádi by věděli, co bude dál. Smiřte se s tím, že tohle momentálně neví nikdo.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde

Kryptoměny a kryptofirmy

Rady od veteránů, jak o všechno nepřijít během bull runu

Se sentimentem naznačujícím, že Bitcoin (BTC) a kryptotrhy se chystají na bull run, ostřílení investoři znovu začínají hovořit o známých poučkách, získaných během předchozích let.

Craig Wright otálí se zaplacením 60 tisíc $ soudních výloh po neuspěšné žalobě Hodlonauta

Podle Hodlnauta Craig Wright, samozvaný tvůrce Bitcoinu (BTC), ignoruje své právní závazky po neúspěšné právní bitvě ohledně urážky na cti.

Může akciová strategie fungovat i na krypto?

V návaznosti na velký propad BTC před několika týdny nebylo nikdy snazší vydělat peníze na kryptotrhu. Totéž tvrdí analytici JP Morgan o akciovém trhu na základě jedné klíčové strategie. Mohla by stejná strategie, kterou investiční firma obhajuje pro akcie, dobře fungovat také v kryptoprostoru?

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře