[Večerní souhrn článků] • Tether zmrazí 1,7 milionů amerických dolarů • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Tether zmrazí 1,7 milionů amerických dolarů

Stablecoin Tether zmrazil USDT tokeny v hodnotě 1,7 milionů amerických dolarů spojené s nedávným útokem na Yearn Finance. Nejedná se o první zmrazení prostředků. V září minulého roku Tether zmrazil finanční prostředky v hodnotě 33 milionů USD kvůli kryptoburze KuCoin. [1]

Analýzy a trhy

05.02.21 [Přehled trhu a ETH/USD] Býci mohou v tomto měsíci zaútočit na 2000 USD

V dnešním přehledu trhu se podíváme na zajímavé údaje z trhu a podíváme se blíže na grafu ETH / USD který tvoří zajímavý vzor.

05.02.21 Technická analýza BTC/USD – Krátká konsolidace a pak se uvidí?

Bitcoin (BTC) zatím konsoliduje a nedá se říct, že by jakákoliv strana trhu měla jasnou převahu. Nakupující jsou krapet aktivnější, ale jak jsme si včera ukázali, rozhodující sílu rozhodně nemají.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Coin Metrics pátrají po „skutečné“ nabídce bitcoinů

Nová metodika společnosti Coin Metrics naznačuje, že současná nabídka bitcoinů je pouze 14,5 milionu BTC. Proč by to mělo být tak málo?

Zakladatel Tronu Justin Sun utopil 7,5 millionu dolarů v akciích GameStop

V pondělí zakladatel kryptoměny Tron Justin Sun vzal 12 milionů dolarů a nakoupil GameStop a další akcie hypované WallStreetBets. Následoval pád.

Miliardář Mark Cuban se rozhovořil o DeFi

Americký podnikatel a investor Mark Cuban v posledních několika týdnech poskytnul rozhovor pro mnoho zpravodajských webů, jelikož v poslední době často tweetoval o Bitcoinu či Ethereu.

Sedm pilířů Bitcoinu

Bitcoin způsobil finanční revoluci, která změnila svět a v budoucnosti se určitě ještě máme na co těšit. Jeho základním cílem je umožnit vybudovat spravedlivější a jednoduše lepší svět pro každého.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: