[Večerní souhrn článků] • Švédsko testuje svoji digitální měnu • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Švédsko testuje svoji digitální měnu

Švédská centrální banka Riksbank dnes přišla s prohlášením, že zahajuje rozsáhlé testování své digitální měny pojmenované E-krona. Na své digitální měně pracuje tato severská země již několik měsíců. [1]

Analýzy a trhy

28.05.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – solidní retracement, ale na jak dlouho?

Myslím si, že je zase na čase si dát od Bitcoinu pokoj, takže se nyní zaměříme na Altcoin Index a Shitcoin Index. Jak jsem říkal ve včerejším streamu, tak BTC stejně s největší pravděpodobností čeká několik dní obyčejné konsolidace, než se dočkáme rozhodnějšího pohybu.

28.05.21 [Přehled trhu a BTC a DOT] – 40 000 za Bitcoin, Palkadot mimo pattern!

Investoři diktují tempo pro Bitcoin. Na grafu vidíme jasnou podporu nad 33 000 USD, kde vidíme vyšší lows. Naopak bearish drží odpor na 41 500 USD. Palkadot v křeči, podaří se mu atakovat odpor na 31,5 USD?!

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Jamie Dimon: Držte se od Bitcoinu dál

Jamie Dimon, generální ředitel banky JPMorgan, pokračuje ve svých negativních slovech na adresu Bitcoinu a krypto trhu a lidem doporučuje, aby se od nich drželi dál.

V jedné transakci za 42 $ velryba přesunula bitcoiny v hodnotě 891 milionů dolarů

Tohle je realita mezinárodních bitcoinových transakcí. Velryba zaslala 23 tisíc BTC v hodnotě okolo 900 000 000 USD a zaplatila za to síťový transakční poplatek v ceně pouhých pár dolarů.

Tokenizace může sblížit DeFi a tradiční finance

Mezi DeFi a tradičním světem financí existuje mnoho rozdílů a spojení těchto světů se jeví jako nereálné. Generální ředitel investiční společnosti Liquefy, Adrian Lai, si ale myslí, že cesta ke sblížení těchto světů je v tokenizaci.

Objem NFT se více než ztrojnásobil

Popularita nezaměnitelných tokenů neboli NFT vykazuje jen malou známku zpomalení, a to i přes mimořádný trhový pokles, který vymazal více než 1 bilion dolarů z kryptoměnového trhu.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img