[Večerní souhrn článků] • Strach se vrací do bitcoinu • a další články

5
(2)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Strach se vrací do bitcoinu

Nedávný pokles ceny BTC způsobil opět „strach“. Podle Crypto Fear & Greed Indexu pokles ceny bitcoinu si vybral svoji daň na náladě na trhu. Dle jejich Cena BTC klesla před nedávnem pod hodnotu 60 000 USD. [1]

Analýzy a trhy

19.11.21 Technická analýza BTC/USD – prvotní snahy o odraz, budou úspěšné?

Bitcoin (BTC) zpomalil svůj propad. Jak jsem říkal ve včerejším streamu, kurz se dle objemového profilu zrovna nacházel uprostřed likvidního clusteru, co je mezi 54 000 – 58 000 USD. Nebyla tedy náhoda, že se zde propad zbrzdil. Bude to ale stačit na definitivní odraz? Vůči tomu jsem docela skeptický a hned vysvětlím proč.

19.11.21 [Přehled trhu + BTC ] Panic sell k 50 000 USD?!

Bitcoin tvořil jen ztráty. Investoři dorovnali předchozí propad, ale následně vidíme -10 %.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Americké město instaluje první vládou podporovaný krypto bankomat

Williston, město, které má od roku 2019 jen něco málo přes 27 000 obyvatel, dělá pokroky ve světě kryptoměn. Městečko oznámilo partnerství se společností Coin Cloud, která poskytuje krypto služby, a nainstalovalo na svém letišti krypto bankomat.

10 způsobů, jak se hackeři mohou pokusit ukrást vaše bitcoiny

Jeremy Welch, CEO společnosti Casa, hovořil na konferenci „Baltic Honeybadger 2019“ v lotyšské Rize o bezpečnostních hrozbách. Z jeho přednášky plyne 10 různých způsobů, které hackeři a zloději mohou použít ve snaze získat vaše BTC.

Ministerstvo financí USA: Bitcoin nebude dominantnější než dolar

Náměstek ministra financí Spojených států amerických Wally Adeyemo v nedávném rozhovoru prohlásil, že kryptoměny představují příležitosti i výzvy, ale nejsou schopny nahradit americký dolar. Co dalšího prohlásil náměstek ministra financí USA?

Token Floki uzavírá partnerství s nejsledovanějším indickým fotbalovým klubem

Floki Inu, meme kryptoměna, jejíž vytvoření bylo inspirováno štěnětem Shiba Inu generálního ředitele Tesly Elona Muska, pokračuje ve svém marketingovém útoku oznámením partnerství s Kerala Blasters FC, nejsledovanějším fotbalovým klubem v Indii.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: