[Večerní souhrn článků] • Šéf MicroStrategy drží BTC v hodnotě 235 milionů USD • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Šéf MicroStrategy drží BTC v hodnotě 235 milionů USD

Michael Saylor, generální ředitel analytické společnosti MicroStrategy, tvrdí, že v osobním vlastnictví drží 17 732 BTC. Při současné ceně kryptoměny hodnota těchto mincí přesahuje 230 milionů amerických dolarů. Saylor prohlásil, že koupil BTC při ceně okolo
9 800 USD.

Analýzy a trhy

28.10.20 Technická analýza ETH/USD a LTC/USD – Altcoiny stále stagnují, co z toho vzejde?

Ve včerejší analýze jsme se věnovali XRP a NEO, kde jsme si názorně ukázali, jak má podstatná část altcoinů tendenci vyloženě ustupovat. A to i přesto, že Bitcoin atakuje cenové hladiny, kde jsme byli naposledy v létě 2019.

28.10.20 [Přehled trhu+BTC] PayPal a Bitcoin za 13 670 USD

Příchod institucionálních investorů do Bitcoinu vždy vyvolá vlnu zájmu. PayPal patří mezi jednoho z největších hráčů na trhu transakcí a akceptování Bitcoinu poslalo hodnotu BTC z 12 000 USD na současných 13 670 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Rok 2020 může být pro Bitcoin klíčový

Letošní rok se nese ve znamení pandemie koronaviru Covid-19. Ta se podepsala jak na našem každodenním životě, tak i na finančních trzích. Někteří analytici a kryptoměnový odborníci tvrdí, že právě letošní rok může být pro Bitcoin klíčový.

Bitcoin v roce 2020 překonává akcie S&P 500 16násobně!

Pokud bude Bitcoin ve zbývajícím čase roku 2020 stejně úspěšný jako dosud, nic neohrozí jeho korunu pro nejziskovější mainstreamové aktivum roku. Akcie S&P 500 překonává ne 2x, nebo 5krát, ale hned 16násobně.

ConsenSys: Vysoké výnosy DeFi by mohly ohrozit ETH 2.0

Poslední zpráva o 3. kvartálu DeFi od společnosti ConsenSys vyjadřuje znepokojení nad hrozbou DeFi pro staking na ETH 2.0. Vzestup DeFi a možnosti poskytování vysoce výnosné likvidity by mohly působit jako překážka stakingu, až bude konečně spuštěna ETH 2.0 Fáze 0.

Kolaps kryptoměn? Jako když vylijete vaničku i s dítětem

Před nedávnem na serveru epenize vyšel článek, zmiňující jistého investičního manažera, hovořícího o kolapsu kryptoměn. Text má s realitou, bohužel, pramálo společného. Jediné, co se zde dozvíte, je, jak to dopadá, když se zamění příčina a důsledek a vylije se s vaničkou i dítě.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře