[Večerní souhrn článků] • Rusové se stali globálními lídry na trhu kryptoměn • a další články

4.3
(6)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Rusové se stali globálními lídry na trhu kryptoměn

Centrální banka Ruska dnes zveřejnila zprávu, ve které se uvádí, že Rusové se stali lídry na trhu s kryptoměnami. Rusové tak patří mezi nejaktivnější světové účastníky trhu. Celkové roční objemy kryptotransakcí ruské populace dosáhly 350 miliard rublů, neboli 5 miliard amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – zvládne Bitcoin do konce roku 100K? – Dnes v 19:00

Bitcoin (BTC) je v korektivní struktuře, ve které může ještě několik dní zůstat. Jak jsem se zmínil v posledních analýzách, momentálně dává největší smysl, abychom otestovali 52 500 USD.

25.11.21 Technická analýza BTC/USD – odraz, nebo další pokles?

Bitcoin (BTC) je zatím bez směrodatnějšího pohybu. Kurz sice mírně vzrostl, ale celkově vzato nedošlo k žádnému pohybu, který by nás mohl lépe nasměrovat. Víme akorát, že má Bitcoin pořád tendenci konsolidovat kolem těch 56 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Boba Network, řešení druhé vrstvy na ETH se prosazuje

Závod o rozšíření Etherea na vrstvě 2 se rozjíždí. Vrstva 2 na platformě Ethereum ožívá. Boba Network získává významnou trakci.

Co bych poradil svému mladšímu já o financích (1. díl)

V tomto dvoudílném článku se zaměřím na peníze a na to, co bych poradil svému mladšímu já, kdybych měl tu možnost.

Indická vláda bude kryptoměny regulovat, nikoli zakazovat

Indická vláda bude dle nejnovějších informací regulovat kryptoměny jako komoditu a zakáže jejich používání pro platby, zatímco bude budovat infrastrukturu pro KYC/AML kolem fiat měn.

Ripple spolupracuje s republikou Palau na národní digitální měně

Ostrovní republika Palau chce prozkoumat digitální měny. Palau tak oznámilo spolupráci s kryptoměnovou společností Ripple, aby vytvořili vlastní digitální měnu vydanou centrální bankou (CBDC).

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.3 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: