[Večerní souhrn článků] • Prohlížeč Opera podporuje stablecoiny • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Prohlížeč Opera podporuje stablecoiny

Podle dnešního oznámení společnost Opera uvedla, že ve své peněžence zahrnula nově podporu pro stablecoiny založené na platební infrastruktuře Celo. Opera uvádí, že tento krok umožní větší flexibilitu plateb pro miliony uživatelů po celém světě. [1]

Analýzy a trhy

25.06.21 Technická analýza Altcoin Index a Shitcoin Index – balancujeme nad propastí?

V páteční analýze vynecháme Bitcoin a na oplátku se zaměříme na Altcoin Index a Shitcoin Index, abychom měli přehled o tom, jak na tom tyto trhy vlastně jsou. Altcoiny nepřekvapivě reagovaly na ten poslední pokles v mnohem větší míře, ale jejich výchozí pozice byla díky dřívějšímu silnějšímu retracementu mnohem lepší, takže se zas taková tragédie nestala. I když k tomu bylo vlastně nakročeno.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Lidé v Salvadoru mohou již brzy získat BTC zdarma

Podle zprávy agentury Reuters oznámil salvadorský prezident Nayib Bukele ve čtvrtek (24. června) v národním projevu, že zákon, podle kterého se Bitcoin stane zákonným platidlem, vstoupí v platnost 7. září. „Zákon o Bitcoinu“ schválilo zákonodárné shromáždění 9. června.

Již brzy proběhne další bitcoinová konference

Po velkém úspěchu konference Bitcoin 2021 v Miami se uskuteční další bitcoinová konference. Za necelý měsíc tak proběhne akce, která bude zaměřena primárně na institucionální investory. Účast potvrdilo mnoho významných osobností z investičního světa.

Andreessen Horowitz spustil nový kryptoměnový fond s objemem více než 2 miliardy USD

Navzdory tomu, že kryptotrhy vykazují známky možné kryptozimy, Andreessen Horowitz – známá firma rizikového kapitálu se sídlem v Silicon Valley, spustila ve čtvrtek nový kryptoměnový fond v hodnotě 2,2 miliardy USD.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne – Koupit v dipu…

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: