[Večerní souhrn článků] • Polský fotbalový tým přijímá kryptoměny • a další články

0
večer, souhrn
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Polský fotbalový tým přijímá kryptoměny

Polský fotbalový klub Legia Warszawa se zařadil mezi další fotbalové kluby po celém světě, kteří přijímají tokeny založené na blockchainu. Dnes o tom informovala platforma Chiliz, která vytváří fotbalové tokeny pro fanoušky po celém světě. [1]

Analýzy a trhy

22.02.21 Technická analýza LTC/USD – Spinning top jako signál pro korekci?

V rámci dnešní textové analýzy se poněkolikáté zaměříme na altcoin, konkrétně na Litecoin (LTC). Pokud však chcete vědět, co se děje na Bitcoinu, shlédněte včerejší video analýzu.

22.02.21 [Přehled trhu a ETH/USD] Čeká se proražení odporu na 2000 USD!

Čeká se proražení 2000 USD odporu! Investoři se během víkendu shromáždili těsně pod 2000 USD a čekají na prolomení této hranice. Podle grafu to vypadá na opakování fraktální podobnosti bullish kanálů. Odpor vidíme následně na 2400 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Buďte připraveni na korekce během cesty BTC na 200 000 USD

Úspěšný obchodník a jeden z veteránů Wall Street, Peter Brandt, předpokládá, že by cena Bitcoinu (BTC) mohla vystoupat až k 200 000 USD, ale cesta k tomuto cíli nebude přímá a je třeba být připraven také na hlubší korekce.

Proč Bill Gates stále spojuje Bitcoin s neplacením daní a nelegální činností?

Stárne zakladatel Microsoftu, jedné z největších a nejslavnějších softwarových společností všech dob, Bill Gates? Z Gatesových vyjádření se zdá, že Bitcoin není pro něj a příliš mu nerozumí.

Globální přijetí kryptoměn vede Nigérie a Vietnam

Analytická společnost Statista přišla s průzkumem, týkajícím se adopce kryptoměn ve světě. Společnost Statista zjistila, že jeden ze tří Nigerijců držel nebo používal kryptoměnu v minulém roce. Co dalšího zjistila společnost Statista?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře