[Večerní souhrn článků] • Novozélanďané si nyní mohou spořit na důchod Bitcoinem • a další články

5
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Novozélanďané si nyní mohou spořit na důchod Bitcoinem

Na Novém Zélandu vznikl penzijní fond, který umožňuje svým klientům spořit na důchod prostřednictvím Bitcoinu. Podle informačního dokumentu začal fond nakupovat BTC již v říjnu minulého roku. [1]

Analýzy a trhy

29.03.21 Technická analýza LTC/USD – Oživení na altech?

Jak jste si jistě všimli, vstup do nového týdne je pro kryptoaktiva zelený, což je samozřejmě bullish znamení pro dny následující. Každopádně se ještě dnes vyhneme Bitcoinu a svůj čas v krátkosti pověnujeme minci Litecoin (LTC).

29.03.21 [Přehled trhu a BTC] Čeká nás klíčový týden?!

Bitcoin se v neděli dostává na hodnoty 56 200 USD. Vidíme, že Bitcoin musí prolomit resistance line bearish kanálu aby mohl následně na ATH k 61 000 a následně prolomením k 64 000 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Dustin D. Trammell: První dny Bitcoinu a emaily s Nakamotem

Není známo, zda Satoshi Nakamoto vytvořil Bitcoin (BTC) zcela sám, nebo jestli měl pomoc od ostatních, či zda je to pseudonym pro vývojářský tým. Po spuštění Bitcoinu však Nakamoto pracoval na vylepšení softwaru tím, že obdržel zpětnou vazbu a názory od několika spolupracovníků.

Množství stablecoinů vložených na kryptoměnových burzách dosáhlo na nové historické maximum 10 miliard USD

Zákazníci hromadí stablecoiny na kryptoměnových burzách. Množství Tetheru, USDC a dalších stablecoinů zde dosahuje historických maxim.

Bývalý ředitel Mastercard promluvil o CBDC a kryptoměnách

V posledních několika měsících mnoho bývalých kritiků kryptoměn (hlavně Bitcoinu) změnilo své názory a dokonce začali kryptoměny propagovat. Mezi tuto skupinu však nepatří výkonný předseda platebního gigatnu Mastercard, Ajay Banga.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

5 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
5 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Honza

A k čemu fond? Já už si takto spořím na důchod 9 let.

E15

Protože pro většinu lidí je nákup a uchování kryptoměny španělská vesnice a riziko, že přitom něco zvrtají, není právě malé. Stejně tak i různé právní aspekty, kryptoměny se například docela špatně dědí…

Poslední editace 1 rok před přes E15
Honza

Tak s těmito ale možná bude práce je přesvědčit k takové investici… No, ale na druhou stranu, pokud se převléknou za generály s parte padlého bratra v ruce nebo lékaře ze zahraniční mise či kosmonauty vracející se z Bitcoinového měsíce apod. tak by to pak problém být nemusel. Těm už by se dalo věřit.

Tomáš Veselý

Dědí se snadno, kdo najde peněženku ten to zdědil DD

Kunděj

A jeste je potreba znat seed nebo aspon pin 😉

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: