[Večerní souhrn článků] • Netflix pravděpodobně nakoupí bitcoiny • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Netflix pravděpodobně nakoupí bitcoiny

Miliardář a slavný investor Tim Draper dnes ve svém podcastu sdělil, které významné společnosti by v blízké budoucnosti mohly nakoupit bitcoiny. Nezapomněl uvést ani obří streamovací platformu Netflix. [1]

Analýzy a trhy

03.03.21 Technická analýza BTC/USD – Nahoru, dolů?

Včerejšek byl pro Bitcoin (BTC) trochu zvláštní, protože po silném pondělí jako by býci trh úplně opustili. Respektive se ta předešlá aktivita z trhu výrazně vytratila.

03.03.21 [Přehled trhu a BTC/USD] Panic sell, nebo nový růst? Vše se rozhodne poblíž jedné hodnoty

Víkend je znovu za námi a ve znamení prodeje, kdy se vše ukončilo v pondělí. Investoři zvolili start týdne longem a i Bitcoin prudce vzrostl. Výplach trhu o 10 % objemu kapitalizace má za následek nemalé ztráty, ale ty byly dorovnané a rosteme. Do kdy?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Dan Larimer – tvůrce EOS – představuje svůj nejnovější projekt Clarion

Architekt EOS a bývalý CTO Dan Larimer představil na své GitHub stránce svůj nejnovější projekt nazvaný „Clarion“. Tvrdí o něm, že jeho vznik je motivován cenzurou a kontrolou ze strany velkých technologických společností.

Tvůrce Litecoinu rýsuje paralely mezi mánií NFT z roku 2021 a mánií ICO z roku 2017

Tvůrce Litecoinu Charlie Lee kritizuje odvětví NFT. Hovoří o příznacích mánie podobné těm, jaké kryptosvět zažil v roce 2017 a dokonce i v roce 2013.

Hrajte podle pravidel, jinak vás zavřeme – americká prokurátorka na adresu kryptoměn

Americká generální prokurátorka Letitia James doporučila všem členům kryptoměnového průmyslu, aby dodržovali veškerá pravidla a zdržovali se tak nelegálních aktivit. Prokurátorka vydala také několik doporučení pro investory.

Co je Polkadot?

Polkadot je protokol, který umožňuje výměnu dat a tokenů napříč několika blockchainy. Design byl vyvinut nadací Web3 s cílem postupně budovat plně funkční a všestranný decentralizovaný web.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Dogecoin je skutečný král

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: