[Večerní souhrn článků] • Morgan Stanley nabídne klientům přístup k bitcoinovým fondům • a další články

4.7
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Morgan Stanley nabídne klientům přístup k bitcoinovým fondům

Finanční společnost Morgan Stanley dnes oznámila svým klientům, že začne nabízet přístup k alespoň jednomu fondu souvisejícímu s Bitcoinem. Za poslední čas se tak jedná o nejdůležitější známku přijetí BTC na Wall Street. [1]

Analýzy a trhy

17.03.21 Technická analýza BTC/USD – Korekce pokračuje?

Od včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) nám trh nabídl krátký retracement, ze kterého tedy není úplně jasné, co by mělo přijít. Respektive obdobné retracementy jsou obyčejně nádech před dalším ponorem, ale nedivil bych se ani druhému průrazu nad S/R level 58 189 USD.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Inteligentní smlouva na NFT za 10 minut? Proč ne

NFT jsou právě teď velké téma a jako vývojáře vás možná zajímá, jak si můžete vytvořit své vlastní NFT. Zde si můžete přečíst, jak to udělat nejjednodušším možným způsobem a za pár minut.

Glassnode: Při propadu z historickckýh maxim došlo k rekordním likvidacím pákových trading pozic na BTC

Propad z aktuálního cenového maxima na Bitcoinu byl doprovázen rekordním množstvím pákových obchodů, u kterých došlo k likvidacím, uvádí Glassnode.

NFT umění vydělalo investorovi 300 000 USD

Před třemi měsíci si investor a spoluzakladatel konopné společnosti THC Design koupil NFT umělecké dílo od Beepla za „pouhých“ 969 amerických dolarů. Po třech měsících se hodnota díla vyšplhala na neuvěřitelných 300 000 USD.

Bitcoin má nyní vyšší hodnotu než Visa a MasterCard dohromady

Data potvrzují, že největší kryptoměna nedávno porazila tři největší banky světa podle tržní kapitalizace. Nyní pokořila i dvě největší platební sítě najednou.

Binance Launchpool a projekt Alice, který vyrostl během minuty o 60 000 %

Burza Binance zažívá své momenty slávy, kdy se stala jedničkou dokonce i na našem českém trhu. Kdo držíte její token BNB, jistě víte o Binance Launchpoolu, pro ostatní popíši o co se jedná a jak je možné, že díky tomu nějaký token roste do nesmyslných částek.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: