Binance Launchpool a projekt Alice, který vyrostl během minuty o 60 000 %

4.5
(8)

Zprávy a souhrny

Dariusz Matuszyński
Jsem zakladatelem portálu Kryptomagazin.cz, o kryptoměnách na české scéně nebylo prakticky nic, a tak jsem se rozhodl to napravit. Mám rád myšlenku decentralizace, trochu toho cypherpunku a kryptoanarchie. Krypto odvětví je můj svět, kde se denně pohybuji a pracuji, nemohu to tedy již nazvat koníčkem nebo zálibou. Rád vás na vašem kryptomagazínu vždy uvítám :)

Burza Binance zažívá své momenty slávy, kdy se stala jedničkou dokonce i na našem českém trhu. Kdo držíte její token BNB, jistě víte o Binance Launchpoolu, pro ostatní popíši o co se jedná a jak je možné, že díky tomu nějaký token roste do nesmyslných částek.

Binance Lauchpad

Místo, kde nové projekty/kryptoměny startují. Systém funguje tak, že nový projekt poskytne Binance například 1 mil. tokenů dané kryptoměny a BNB hodleři je mohou získat ještě před zalistováním na burzu. Pro nové projekty to je samozřejmě nejlepší možná reklama a pro BNB hodlery nádherný zisk.

Pokud by vás Binance či její Launchpool zaujal, při registraci přes tento link získáte doživotní slevu 20 % na poplatky za směnu kryptoměn.

Funguje to tak, že si v Binance Launchpoolu vyberete projekt (některé dny tam není žádný, jindy třeba tři) a dáte tam stakovat BNB, BUSD (stablecoin) či jinou kryptoměnu. To znamená, že nic z vašich BNB vám neubyde ani o ně nepřijdete, ale z každého BNB, které jste tam uzamkli, dostáváte podíl v podobě nového tokenu, který jste si vybrali.

binance launchpool alice

Některé projekty jsou ziskové méně, některé naopak extrémně, samozřejmě záleží na počtu BNB, pokud tam budete mít 1 BNB, moc parády nenaděláte, ale pokud byste tam měli desítky či stovky, pak už bývá odměna sladká.

Pokud byste své BNB chtěli použít jinde, jednoduše je ze stakingu vyjmete a můžete s nimi ihned nakládat. Za předpokladu že BNB máte a chcete je držet, jedná se o jistý zisk beze ztrát. Na rozdíl od toho, kdyby vám na burze jen ležely v peněžence a vy byste nedostali nic.

Alice – My Neighbour Alice

Posledním takovým projektem, uvedeným na Binance Launchpool, je My Neighbour Alice (ALICE). Ti, jež měli BNB a „vytěžili“ si na Launchpoolu nějaké tokeny, byli velmi mile překvapeni. Token ALICE totiž ihned po zalistování z ceny 0,1 USD vyskočil na neuvěřitelných 60 dolarů, a to během minuty. Hodleři BNB tedy měli velkou šanci prodat svůj výtěžek za nadprůměrné ceny.

K čemu je kryptoměna ALICE

ALICE je nativní token multiplayerové blockchainové hry My Neighbor Alice, kde si hráči mohou kupovat virtuální ostrovy, přičemž v tomto světe mohou i vydělávat splněním určitých úkolů.

Token se také používá pro nákupy ve hře, případně jej můžete používat pro hlasování o změnách této platformy.

ALICE přichází v době, kdy NFT obrázky dobývají svět. Tvůrci hry My Neighbor Alice uvedli, že hra má v úmyslu spojit to nejlepší z obou světů – zábavu pro ty, kteří si chtějí užít herní zážitek, a ekosystém pro hráče, kteří chtějí sbírat nebo obchodovat NFT aktiva.

Závěr

Nic není tak jednoduché jak se ovšem může zdát, nemohli nevydat všichni. Alice token se samozřejmě po šílenství propadnul a nyní stojí necelých 16 dolarů. Pro ty, co nakoupili v prvních chvílích po listingu, čekala jistě ztráta. Nicméně nutno říci, že projektům z Launchpoolu se daří i po listingu a není tak vyloučeno, že cena v průběhu času ještě několikrát vzroste.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.5 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: