[Večerní souhrn článků] • Ledger čelí bezpečnostní chybě v hardwarových peněženkách • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Ledger čelí bezpečnostní chybě v hardwarových peněženkách

Bezpečnostní chyba v hardwarových peněženkách společnosti Ledger umožnila hackerům změnit transakce uživatelů. Útok vytváří na peněženkách uživatelů transakci, která vypadá jako platba za altcoin, ačkoliv ve skutečnosti vybírá z peněženky Bitcoin.

Analýzy a trhy

05.08.20 Technická analýza BTC/USD – Dojde k avizovanému pádu?

Vzhledem k tomu, že se na grafu s Bitcoinem (BTC) zase něco rýsuje, tak je asi na čase si po nedělní analýze udělat update. Připomínám, že očekávám ještě jeden „leg“ dolů.

05.08.20 [Přehled trhu+LINK+BTC] Býci na trhu, začátek bull marketu?

Na trhu kryptoměn chtějí zazářit všechny altcoiny a pochopitelně také Bitcoin. Málo komu se to ale podaří, jedním z těch úspěšných je Chainlink. Ten se dnes dostal nad 9 USD a  zaznamenává +14 % růstu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem zde.

Kryptoměny a kryptofirmy

Proč bychom se měli zajímat o decentralizované finance

Za poslední týdny se decentralizované finance neboli DeFi dostaly do podvědomí každému v kryptoměnové komunitě, když zažily nebývalý boom. Proč bychom se s těmito událostmi měli více zajímat o DeFi?

Hackerské útoky budou pokračovat, jak dokazuje případ posledního útoku na VIP Twitter účty

Hackerské útoky mají jednu společnou věc: využívají spíše lidskou omylnost než zranitelnost kódu. Tyto útoky v oblasti sociálních sítí rostou na sofistikovanosti.

Mr. Bitcoin může čelit soudnímu stíhání nejprve ve Francii

Alexander Vinnik, ruský občan, obviněný z vyprání 300 000 BTC pomocí kryptoburzy BTC-e, nyní může čelit soudu ve Francii.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Taky bych se zasmál

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: