[Večerní souhrn článků] • Kryptoburza Hotbit vypne své služby kvůli hackerům • a další články

0
vecer, souhrn, city, budovy, business, architektura mesto
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Kryptoburza Hotbit vypne své služby kvůli hackerům

Čínská kryptoměnová burza Hotbit dnes oznámila, že vypnula všechny své služby po čtvrtečním útoku, který paralyzoval některé základní služby. Podle oficiálního sdělení byli hackeři neúspěšní, nouzová údržba systémů však může trvat až dva týdny. [1]

Analýzy a trhy

30.04.21 Technická analýza BNB/USD – čeká Binance Coin třetí vlna?

Myslím si, že po včerejší analýze na Bitcoin je na čase věnovat něčemu jinému, třeba trhu s Binance Coin (BNB). Na Bitcoinu je to stále dost nerozhodné, takže nemá čas tomu věnovat tolik času.

30.04.21 [Přehled trhu +BTC] Více než 4 miliardy dolarů v bitcoinových opcích vyprší v pátek!

Trhy s krypto deriváty, zejména s futures, permanentními swapy a opcemi, zaznamenávají v posledních týdnech stále se zvyšující poptávku. Jak bude vypadat trh koncem týdne?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Bitcoin i nadále roste na úkor zlata

Technologická inovace prospívá mnohým kovům, ale ne zlatu, uvedla agentura Bloomberg Intelligence a doporučila spárovat zlato s Bitcoinem v portfoliu.

On-chain metriky naznačují, že bull market sotva začal a Bitcoin by mohl dojít na hranici 1 mil. $, říká Elliot Wainman

Obchodník a influencer Elliot Wainman sdílel své názory a závěry ohledně cenového potenciálu Bitcoinu. Říká, že podle všeho bull market neskončil, ba naopak.

Pompliano: Bitcoin podporuje nové sociální platformy

Anthony Pompliano spolu s ostatními podpořili nové alternativní sociální platformy, jejímž cílem je poskytnout tvůrcům větší výnosy a svobodu. Tvůrci by se tak mohli vyhnout demonetizaci za svoje názory.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře