30.04.21 [Přehled trhu +BTC] Více než 4 miliardy dolarů v bitcoinových opcích vyprší v pátek!

0
trh graf
zdroj: pixabay.com

Trhy s krypto deriváty, zejména s futures, permanentními swapy a opcemi, zaznamenávají v posledních týdnech stále se zvyšující poptávku. Jak bude vypadat trh koncem týdne?

Globální kryptoměnový trh je 2,05 bil $, což je pokles o 1,77 % za poslední den.
Celkový objem kryptoměny za posledních 24 hodin je 140,13 miliardy USD, což znamená pokles o 3,27 %. Celkový objem v DeFi je v současné době 17,00 miliardy USD, což je 12,13 % z celkového 24hodinového objemu kryptoměnového trhu. Cena Bitcoinu je v současné době 52 979,50 USD. Dominance bitcoinů je v současné době 48,36 %, což je pokles o 0,77 % za den.

Největší propad včera z top 100 kapitalizace zaznamenaly:

Všechny údaje jsou uváděny z webu coinmarketcap.com

Technická analýza BTC/USD

Týdenní výkonnost bitcoinů před vypršením platnosti opcí 30. dubna byla významná. BTC vzrostl ve čtvrtek o více než 10 %, což vedlo k pátečnímu vypršení platnosti opcí v hodnotě 4.2 miliardy USD.

Bitcoin: Měsíční opce vyprší

Pro vypršení platnosti jsou stanoveny kontrakty v hodnotě 3.9 miliardy USD.

Měsíční opce však obvykle nemají zájem institucionálních obchodníků tak velký jako čtvrtletní opce. Jedním z důvodů je skutečnost, že čtvrtletní opce umožňují obchodníkům aklimatizovat se na měnící se trendy po dobu tří měsíců, aby maximalizovali své zisky.

V tuto chvíli je Bitcoin uprostřed velkého vzestupného trendu a jeho čtvrtletní doba platnosti se ukázala jako nezbytná pro růst.

Během posledních dvou cyklů byl zaznamenán více než 10 000 USD propad. Situaci určitě ztěžuje i množství bearish krátkých trendů, které cenu BTC drží pod 55 000 USD. Investoři tak musí být nejen v pátek, ale po celý víkend nesmírně opatrní.

POZOR: Žádné údaje v článku nejsou investiční radou. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře