[Večerní souhrn článků] • Iota se chystá spustit vlastní decentralizovanou platformu pro Web3 • a další články

5
(6)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Iota se chystá spustit vlastní decentralizovanou platformu pro Web3

Společnost Iota dnes oznámila vydání decentralizované platformy chytrých kontraktů ve snaze urychlit expanzi chytrých smluv v mnoha sektorech. Spuštění se podle dostupných informací očekává někdy v roce 2022. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – začíná panika na globálním trhu? Jaké jsou vyhlídky pro Bitcoin?

Bitcoin (BTC) je pořád v korektivní struktuře. Jak jsme si v dnešní textové analýze ukázali, trh čelil dalšímu zamítnutí u rezistence. Obecně vzato se ale Bitcoin pořád solidně drží.

02.12.21 Technická analýza BTC/USD – další selhání u rezistence

Bitcoin (BTC) několik dní bojoval v blízkosti rezistence, která se nachází zhruba kolem 61 000 USD. Bohužel ten boj skončil neúspěchem.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

NOVINKY

Spouštíme novou krypto a trading Wiki!

Ahoj všichni drazí čtenáři, moc si vážíme vaší přízně! Nově začínáme kromě novinek tvořit stále více edukativního obsahu, a tak nás napadlo, že aby se vše dalo přehledně najít, uděláme krypto a trading Wiki.

Kryptoměny a kryptofirmy

Odstoupil vedoucí zpackaného projektu Diem společnosti Meta David Marcus

David Marcus oznámil, že opouští kryptoměnový projekt společnosti Meta. Je to úplný konec Diemu?

Nabídka Etherea na burzách dosáhla nového minima

Data uveřejněná analytikem CryptoQuant ukazují, že zásoby Etherea na kryptoměnových burzách nadále klesají. Procento nabídky ETH přítomné na burzách stanovilo nová minima kolem 14 %. Co to pro kryptoměnový trh znamená?

Co brání obchodníkům, aby byli dlouhodobě úspěšní?

Většina traderů se při obchodování na finančních trzích snaží za každou cenu prokázat, že mají pravdu. Zatímco mnozí tradeři utrácejí svůj čas honbou za nedosažitelnými „dokonalými“ vstupními technikami, tak pouze málo z nich si uvědomuje, že úspěch v tradingu souvisí s akceptací tržní reality.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 6

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img