Bitcoin live stream – začíná panika na globálním trhu? Jaké jsou vyhlídky pro Bitcoin?

5
(2)

Zprávy a souhrny

Ing. Jaroslav Jarolím
Jsem vystudovaný ekonom, který našel zálibu ve slavných dílech autorů jako je Adam Smith, David Ricardo a John Keynes. Téměř čtyři roky se věnuji technické analýze kapitálových trhů, k čemuž jsem později začal komplementárně využívat i fundamentální analýzu. Zaobírám se ovšem i makroekonomii, a především měnovou politikou. Jedná se totiž o zásadní disciplíny, které jsou třeba pro pochopení celého kontextu finančního trhu. Na všechna zmíněná témata už roky pravidelně publikuji. Především se snažím své čtenáře v těchto okruzích vzdělávat a poskytnout jim ucelenou myšlenkovou mapu, jak nad celým finančním světem přemýšlet. Osobně totiž preferuji komplexní znalostní základ, díky kterému může každý účastník trhu minimalizovat případná rizika.

Bitcoin (BTC) je pořád v korektivní struktuře. Jak jsme si v dnešní textové analýze ukázali, trh čelil dalšímu zamítnutí u rezistence. Obecně vzato se ale Bitcoin pořád solidně drží. A to i přesto, že na globálním finančním trhu to začíná vypadat bledě. Pomalu už to hraničí s panikou, která se může prohloubit. A jakmile se prohloubí, Bitcoin je v ohrožení.

Po FOMC minutes a slyšení Jeroma Powella v dolní a horní komoře amerického kongresu, je zřejmé, že Federální rezervní banka se asi chystá na dlouho očekávanou otočku. Co nás tedy může 15. prosince po schůzi FOMC čekat? Utnou kvantitativní uvolňování úplně? Půjdou i sazby nahoru? Na to si v pravidelném živém streamu v 19:00 na kanálu Žraloci sobě zkusíme odpovědět. Nezapomeneme i na technickou analýzu altcoinů a klasického finančního trhu.

POZOR: Žádné údaje ve videu nejsou investiční radou. Analýza se nesnaží predikovat budoucí cenový vývoj. Slouží výhradně jako vzdělávací obsah, jak k trhu myšlenkově přistupovat. Před jakýmkoliv investováním proveďte vlastní research a analýzu, vždy obchodujete jen na své vlastní riziko. Tým kryptomagazin.cz důrazně doporučuje individuální zvážení rizik!

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 2

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: