[Večerní souhrn článků] • Indický premiér vyzval k tomu, aby kryptoměny posílily demokracii • a další články

4.8
(8)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Indický premiér vyzval k tomu, aby kryptoměny posílily demokracii

Indický premiér Narendra Modi na globálním online summitu pro světové lídry prohlásil, že Indie by byla ochotna nabídnout ostatním zemím inovativní digitální řešení, která usnadní svobodné a spravedlivé volby a vládu. Premiér mimo jiné vyzval ke globálnímu standardu pro kryptoměny. [1]

Analýzy a trhy

10.12.21 Technická analýza LTC/USD – poslední leg dolů?

Litecoin (LTC) se pořád nachází nad jednou ze svých důležitých úrovní, kterou se před několika dny povedlo ubránit. Máme za sebou i lehký odraz, který ovšem příliš dlouho nevydržel. Nyní se k úrovni vracíme a možností je samozřejmě vícero.

10.12.21 [Přehled trhu + BTC] Vánoční výprodej pokračuje ve víkendu!

Bitcoin (BTC) ve čtvrtek posílil, ale stále je pod bearish resistance line a znovu se tak otevírá otázka propadu k 42 000 USD supportu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

PlanB a důvod, proč 69 000 USD nebyl vrchol tohoto cyklu

Cena BTC v posledních několika týdnech hodně ztratila. Od posledního vrcholu 69 000 USD v listopadu klesla o 20 000 USD. To v kryptokomunitě vyvolalo mnoho spekulací, zda se příliv a odliv opět obrátil a zda medvědi nepřevzali úplnou kontrolu. PlanB se však domnívá, že tomu tak není, a tvrdí, že 69 000 USD nebylo vrcholem tohoto půlročního cyklu.

MicroStrategy přikupovala BTC za 82 milionů dolarů! Už vlastní 122 478 coinů

Společnost MicroStrategy přikoupila další bitcoiny za mnoho desítek milionů dolarů. Nyní vlastní téměř 123 tisíc BTC.

Morehead: Bitcoin není Ponziho schéma, dluhopisové trhy ano

Generální ředitel zajišťovacího fondu Pantera Capital, Dan Morehead, v nedávném rozhovoru prohlásil, že americký trh s hypotečními dluhopisy je Ponziho schéma, zatímco digitální aktiva by mohla být zajištěním, když bublina praskne. Co dalšího prohlásil v rozhovoru?

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.8 / 5. Počet hlasujících 8

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img