[Večerní souhrn článků] • Honeywell spouští nejrychlejší kvantový počítač na světě • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

[Večerní souhrn článků] • Ripple vytváří blockchain pro centrální banky • a další články

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co...

[Odpolední zprávy] • Bitcoin opět silně koreluje s tradičními trhy • Známé dílo od Banksyho spáleno a ztokenizováno • a další články

Podívejte se na stručný přehled toho nejdůležitějšího, co se událo během uplynulého dne v kryptosvětě. TRHY Navzdory tomu, že se Bitcoin...
Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Honeywell spouští nejrychlejší kvantový počítač na světě

Konglomerát ve Spojených státech amerických Honeywell oznámil, že jeho nejnovější kvantový počítač je dvakrát výkonnější než další alternativy v oboru. Společnost dále uvedla, že jsou blíže k průmyslovým odvětvím, která doposud řeší problémy u tradičních počítačů.

Analýzy a trhy

22.06.20 Technická analýza BTC/USD – Volatilita a objemy na minimu, chystá se něco?

Jak už jsem říkal v poslední analýze na Bitcoin (BTC) z 18. června, tak je trh s Bitcoinem děsná nuda a to se do dneška vůbec bohužel nezměnilo. Ovšem během analýzy na Ethereum (ETH) a Litecoin (LTC), že z chování dílčích trhů vyvozuji, že se něco chystá.

22.06.20 [Přehled trhu] +58 % Compound (COMP) bude zalistován na Coinbase Pro

Bitcoin stále neroste, ale vlastně ani nemusí. Proč? COMP bude přidán na Coinbase Pro a udělal pumpu již o velikosti 58 %.

Kryptoměny a kryptofirmy

Raper Akon zahajuje stavbu vlastního města

Akon City, představující futuristické město a fungující na technologii blockchain, založené slavným raperem Akonem, je připraveno zahájit výstavbu. Ve městě se bude platit výhradně kryptoměnou Akoin.

Uniklá zpráva ukazuje, že policie v EU plánuje celoevropskou síť databází rozpoznávání obličeje

Evropská policie delší dobu disponuje přístupem k databázím otisků prstů a DNA ve všech 27 zemích Evropské unie. Podle uniklých interních dokumentů Evropské unie by EU mohla brzy vytvořit síť národních policejních databází rozpoznávání obličeje.

NSA v novém filmu “Decrypted” unese a mučí Satoshiho Nakamota

Decrypted, nový film o kryptoměnách o Satoshim Nakamotovi, tajemném tvůrci Bitcoinu, je ve výrobě. V této “provokativní temné komedii” je Satoshi Nakamoto unesen a mučen. NSA z něj chce dostat informace, které by mohly vládě pomoci kryptoměnu zničit.

Elon Musk vyzývá uživatele, aby vyzkoušeli vesmírný internet Starlinku

Společnost Elona Muska SpaceX zve lidi, aby v beta verzi vyzkoušeli satelity Starlink, jenž slibují přístup k internetu prakticky odkudkoli na Zemi.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Robinhood tradeři

 

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře