[Večerní souhrn článků] • Goldman Sachs znovu zahájil provoz kryptoobchodního oddělení • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Goldman Sachs znovu zahájil provoz kryptoobchodního oddělení

Investiční banka Goldman Sach znovu obnovila své kryptoměnové oddělení po tříleté přestávce. Banka dnes oznámila, že plánuje opět podporovat bitcoinové futures a více se ponořit do digitálních aktiv. Zprávu potvrdila agentura Reuters. [1]

Analýzy a trhy

01.03.21 Technická analýza BTC/USD – Snaží se býci ještě o zvrat?

Jak jste si jistě všimli, býci se na trhu s Bitcoinem (BTC) včera k večeru trochu probrali k životu. Ovšem jejich aktivita začala příliš pozdě, takže už nedokázali jakkoliv zvrátit podobu měsíčního close. Upřímně ani moc nechápu, proč býci ukončili svoji pasivitu tak pozdě. Když by Bitcoin rostl už v sobotu, měsíční graf mohl vypadat úplně jinak.

01.03.21 [Přehled trhu a BTC/USD] Panic sell, prodeje na trhu!

Víkend je znovu ve znamení prodeje. Investoři zvolili short před longem a i Bitcoin prudce propadl. Výplach trhu o 10 % obejmu kapitalizace má za následek mnohé ztráty i na altcoinech. Jak vypadala situace v neděli, se podíváme v našem přehledu.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Žít ve světě, kde je úspěšný Bitcoin?

Ekonom špičkové londýnské univerzity uvedl, že pokud budou ceny Bitcoinu a ostatních kryptoměn nadále růst, bude mezi lidmi vyšší nerovnost.

Celebrity, které podporují růst a přijetí kryptoměny

Vyprávěli byste ten příběh komukoli před pěti lety a nikdo by vám nevěřil… Píše se rok 2021, Bitcoin se vyšplhal nad 50 000 dolarů a Logan Paul mimochodem právě vydělal 3,5 milionu $ prodejem digitální kartičky. 

Elon Musk vytrollil Petera Schiffa

V posledních několika týdnech se zdá, že se svět kryptoměn točí jenom okolo generální ředitele automobilové společnosti Tesla, Elon Muska. Poslední eskapáda se stala před nedávnem, kdy vytrollil známého odpůrce Bitcoinu, Petera Schiffa.

„Bitcoinoví aristokrati“ představují nebezpečí

Prominentní ekonom a ředitel z centra systémových rizik na London School of Economics (LSE) Jon Danielsson říká, že bitcoinoví aristokrati mohou poškodit kryptoměnový prostor, zejména pak nováčky a menší investory.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihl, můžete to nyní napravit zde.

Tweet týdne – Tohle se Muskovi povedlo

tweet

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: