[Večerní souhrn článků] • EOS slaví páté narozeniny • a další články

4
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

EOS slaví páté narozeniny

Síť EOS dnes slaví své páté narozeniny a zdůrazňuje, jak je důležité udržovat komunitu. Decentralizovaná síť zažila svůj obří úspěch během svého spuštění v roce 2018, od té doby se však potýkala s řadou problémů včetně obvinění z manipulace s trhem. V době psaní zprávy se cena tokenu EOS pohybuje okolo 0.893 USD. [1]

Podívejte se také na náš kalendář akcí, ať vám neunikne žádná kryptoměnová událost.

Analýzy a trhy

Live stream – VIX na několikaletých minimech | Bitcoin se chová zvláštně

Bitcoin se chová dost zvláštně. Před několika dny došlo k průlomu skrze klíčový support, následující den se kurz bitcoinu zase vrátil zpátky a nyní má kurz zase tendenci pokračovat směrem dolů. Trh s BTC je v posledních několika týdnech hrozně nerozhodný a nezbývá nám nic jiného, než si počkat na mnohem silnější pohyb. Pohyb, který nás přesvědčivěji nasměruje. Je zmíněný pohyb blízko?

08.06.23 Analýza BTC/USD – Dotáhne to trh k 25 000 USD?

Bitcoin se chová velmi prapodivně a není příliš z grafu jasné, co se na trhu vlastně odehrává. Vlastně graf považuji za poslední týden za „rozbitý“. Přesto si ale myslím, že kurz bitcoinu v konečném důsledku těch 25 000 USD otestuje. Nemusí to být hned. Můžeme se načekat i další týdny. Ale ta pravděpodobnost se podle mého názoru spíše zvyšuje. Proč tomu tak je?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Brazilská kryptoburza byla licencovaná jako poskytovatel plateb

Brazilská kryptoměnová platforma Mercado Bitcoin, s nově získanou licencí od centrální banky, se promění v poskytovatele platebních služeb. Tento krok umožní burze nabízet svým zákazníkům specifické služby v oblasti digitálního bankovnictví.

Rychlé zotavení ceny bitcoinu dostalo futures kontrakty pod tlak

Tento týden máme rozhodně co na kryptoměnovém trhu sledovat. Nejprve v pondělí radikální propad ceny bitcoinu i dalších kryptoměn. V úterý skokové zotavení a ve středu nejisté přešlapování. Při pohledu do analýzy společnosti Santiment si lze všimnout, jak se rychle měnila nálada na trhu.

$PEPE odepsal dalších 16,42 %, tyto virální meme coiny by mohly ovládnout trh

$PEPE je bezesporu jeden z nejpopulárnějších meme coinů poslední doby, aktuálně se však nachází v sestupném trendu. Jen za poslední 24 hodin zaznamenal propad o 16,42 %.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img