$PEPE odepsal dalších 16,42 %, tyto virální meme coiny by mohly ovládnout trh

3.2
(5)
Reklama
Reklama
Tento článek je reklama našeho inzerenta. Nejedná se o článek redakce kryptomagazin. Nejedná se o investiční doporučení.

$PEPE je bezesporu jeden z nejpopulárnějších meme coinů poslední doby, aktuálně se však nachází v sestupném trendu. Jen za poslední 24 hodin zaznamenal propad o 16,42 %.

*Reklamní článek

Na přelomu dubna a května byla memecoinová horečka v plném proudu a u jejího zrodu byl právě $PEPE. Stal se trendy na sociálních sítích a zaznamenal nárůst hodnoty o neuvěřitelných 7 000 %. To mu na jeho vrcholu pomohlo dosáhnout tržní kapitalizace 1,6 miliardy dolarů.

Hype okolo $PEPE však rychle pominul a v době psaní tohoto článku je již 76 % pod svým historickým maximem. Aktuální cena tokenu je po poklesu 16,42 % za posledních 24 hodin 0,000000997 USD.

Trh s meme coiny byl vždy velmi volatilní a možná právě proto je stále dynamický a rozrůstá se.

V posledních týdnech zaujaly kryptokomunitu dva nové meme coiny, Wall Street Memes ($WSM) a AiDoge ($AI). Pozitivní sentiment pramení z jedinečných konceptů a inovativního přístupu, což by jim mohlo pomoci, aby se staly lídry trhu.

Token Wall Street Memes zaujal investory

Navzdory tomu, že trh s meme coiny je jako na horské dráze, některé nové projekty získávají na síle. Mezi ty nejdiskutovanější patří v posledních dnech Wall Street Memes ($WSM).

$WSM prokazuje neuvěřitelnou dravost a ve svém předprodeji překonal další milník – 4,8 milionu dolarů. Wall Street Memes neztrácí na dynamice, protože dychtivých investorů, kteří spěchají s nákupem tokenů, dokud jsou za nízkou cenu, stále přibývá.

Předprodej tokenů $WSM se aktuálně nachází v 9. fázi s cenou pouhých 0,0274 USD. Nezbývá mnoho a předprodej vstoupí do další desáté fáze. Hodnota se poté zvýší na 0,0277 USD a nakonec se vyšplhá na 0,0337 USD, což by měla být cena při prvním zalistování. Vzhledem ke skutečnosti, že předprodej postupuje rychle vpřed, bude s největší pravděpodobností dosaženo stanoveného hard capu 30,577 milionu USD o poznání dříve.

Pokud se zapojíte ještě dnes, můžete před zalistováním na burzy zaznamenat nerealizovaný zisk přes 30 %, což není vůbec špatné. Zalistování na hlavních burzách je plánováno koncem tohoto roku a s přílivem likvidity by cena měla výrazně vzrůst.

Wall Street Memes je projekt, který se zaměřuje na komunitu. O tom svědčí jeho jedinečná distribuce tokenů.

100 % zásob tokenů je určeno komunitě Wall Street Memes. Nedochází k žádnému zákulisnímu soukromému prodeji a žádné štědrosti při přidělování prostředků týmu. Distribuce tokenů je následující: 50 % tokenů bude rozděleno v předprodeji a 30 % jde na odměny pro komunitu. Zbylých 20 % bude rozděleno na likviditu pro CEX a DEX.

Vzhledem k tomu, že 30 % nabídky je přiděleno na komunitní odměny, lze očekávat, že airdropy držitelům budou zásadní součástí ekosystému.

Tým Wall Street Memes je při propagaci projektu velmi aktivní a proto se rozhodl se spustit první airdrop. Pět šťastných držitelů tokenů se podělí o $WSM v hodnotě 50 000 dolarů.

Wall Street Memes chce odměnit přízeň komunity

Iniciativa Wall Street Memes vznikla poté, co se komunita na Redditu s názvem WallStreetBets spojila a porazila Wall Street. Největší pozornost získala po short squeezech GameStop a dalších meme akcií v roce 2021.

Úspěch Wall Street Memes není překvapivý. Od ostatních meme coinů se liší velikostí své komunity, která mu projevuje neutuchající podporu. Napříč sociálními sítěmi projekt sleduje více než milion lidí. Tato masivní komunita je výsledkem práce týmu na populárních kolekcích NFT a virálních memech, které se zaměřují na kryptoměny, akcie a finanční trhy.

Tým Wall Street Memes se tedy rozhodl přízeň komunity odměnit. Tokeny $WSM nabízejí jejich držitelům příležitost svézt se na vlně růstu projektu.

Vývojáři projektu již v sektoru kryptoměn své kvality prokázali. Dosáhli obrovského úspěchu s kolekcí NFT Wall Street Bulls, která byla tak úspěšná, že na její vyprodání stačilo pouhých 32 minut. Tým tak získal 2,5 milionu dolarů.

Rozhodl se ale pro posílení své relevance v kryptoměnovém sektoru, což vyústilo ve spuštění tokenů $WSM a kolekci Ordinals NFT na bitcoinovém blockchainu.

V posledních letech však NFT hype utichl a tentokrát kolekce nesklízí takový úspěch. Lze však očekávat, že všech 420 NFT se zcela vyprodá do několika týdnů.

Popularita a silný dosah zajistila projektu mnoho významných sledujících. Při dvou různých příležitostech interagoval také miliardář a generální ředitel Tesly a SpaceX, Elon Musk.

Vzhledem k široké podpoře komunity a aktivní účasti Wall Street Memes od první chvíle vzbuzuje vzrušení a přitahuje zájem mnoha investorů a obchodníků.

Mnozí pozorovatelé trhu a analytici odhadují, že právě velikost komunity bude hrát hlavní roli při rychlém zalistování tokenu $WSM na špičkové kryptoměnové burzy. Pokud tomu tak opravdu bude, poskytne to potřebné momentum, které dostane kryptoměnu až na Měsíc. Tým by si tak mohl odškrtnout jeden za svých cílů – dosáhnout tržní kapitalizace přesahující 1 miliardu dolarů.

AiDoge inovace do sektoru meme coinů

AiDoge ($AI) je další meme coin, který získává pozornost kryptokomunity během pokračujících tržních turbulencí.

$AI je nativní token projektu, ve kterém probíhají všechny transakce, proto je srdcem ekosystému AiDoge. Pouze prostřednictvím tohoto tokenu lze zakoupit kredity, s nimiž mohou uživatelé používat generátoru memů.

Platforma také přichází se stakovacím mechanismem. Stakování $AI přináší denní odměny v kreditech a jiné výhody v rámci generátoru memů. Token má ještě další případ použití, a to jako odměna pro členy komunity a tvůrce, kteří vytvářejí oblíbený obsah.

AiDoge ukončil svůj předprodej teprve nedávno. Projektu trvalo něco málo přes měsíc, než dosáhl stanoveného hard capu ve výši 14,9 milionu dolarů. To poukazuje na výjimečnou odezvu od investorů. Aktuálně máte poslední příležitost zakoupit $AI za 0,0000336 USD, než bude 19. června zalistován za tuto cenu.

AiDoge je inovativní projekt, který kombinuje dva trendy sektory – meme coiny a umělou inteligenci. Tato jedinečná nabídku upoutala pozornost řady investorů po celém světě a bude jedním z faktorů pro budoucí růst.

V centru ekosystému se nachází zmíněný generátor memů. Byl vytvořen s důrazem na jednoduchost odborníky na AI. K vytváření memů využívá pokročilé algoritmy umělé inteligence, které zpracovávají textové výzvy. Kdokoli tak může vytvářet memy pouhým zadáním textového popisu, který zpracuje AI a vytvoří relevantní mem.

Tento inovativní projekt přichází s konceptem, který vývojáři nazývají „meme-to-earn“. Tvůrci memů mají k dispozici veřejnou zeď, na které mohou sdílet své výtvory. Členové komunity budou hlasovat pro své nejoblíbenější a memy s největším počtem hlasů získají odměnu v tokenech $AI.

Poprvé mají tvůrci memů způsob, jak získat ze svého koníčku příjem, přičemž technologie blockchain zajistí jejich vlastnická práva.

Podle roadmapy projektu se v následujících týdnech se můžeme těšit na významný vývoj AiDoge. Pokud se týmu podaří plnit cíle včas, mohlo by to vést k 10násobnému nebo i vyššímu zhodnocení, které analytici avizují.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.2 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

spot_img