[Večerní souhrn článků] • Elon Musk vlastní bitcoiny v hodnotě 5 miliard USD • a další články

4.7
(3)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Elon Musk vlastní bitcoiny v hodnotě 5 miliard USD

Zakladatel finanční společnosti SkyBridge a bývalý poradce v Bílém domě Anthony Scaramucci dnes učinil překvapivé prohlášení. Podle něj vlastní zakladatel automobilové společnosti Tesla, Elon Musk, BTC v hodnotě 5 miliard amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

19.03.21 Technická analýza BTC/USD – Váhavost?

Máme poslední obchodní den, takže jak je zvykem, ještě jednou si zpracujeme textovou analýzu na Bitcoin (BTC) a pak to necháme až na nedělní video analýzu.

19.03.21 [Přehled trhu a BTC a YFI] Cup and Handle pattern – YFi v trianglu

Na grafu BTC / USD sledujeme známou fraktální podobnost i pattern Cup and Handle. Bude Bitcoin růst na 64 000 USD?

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejbohatší lidé v kryptoprostoru

V minulosti rostlo bohatství nejbohatších lidí z průmyslových odvětví vytvářejících fyzické produkty. Od zlaté horečky až po obchodní magnáty byl tento pomyslný závod vždy o nalezení zdroje nebo výrobě produktu tam, kde to byla trefa do černého.

PlanB: Bitcoin se nezastaví na 100 tisících, ale ATH bude nad 288 000 USD

Bitcoinový nadšenec PlanB, který je autorem známého modelu stock to flow, říká, že největší kryptoměna vzroste přibližně ještě pětkrát ze svých současných cenových úrovní.

Miliardář Howard Marks podpořil Bitcoin

Ve světě existuje mnoho významných osobností, kteří ještě před několika lety kritizovali Bitcoin. Po čase však spousta těchto lidí přesedlala na kryptoměny a aktuálně se řadí mezi jejich velké zastánce.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.7 / 5. Počet hlasujících 3

Buď první kdo článek ohodnotí

1 komentář

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
1 Komentář
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
pietro

Co je panu Scaramuccimu do toho kolik vlastní Elon Musk bitcoinů? A hlavně, co ho opravňuje k tomu veřejně o někom prohlašovat doměnky tohoto typu..?

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: