[Večerní souhrn článků] • Česká banka využije digitální řešení společnosti Temenos • a další články

0
večer, souhrn eth
Zdroj: pixabay.com

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Česká banka využije digitální řešení společnosti Temenos

Česká Komerční banka si vybrala společnost Temenos, aby posílila své vedoucí postavení v digitálním bankovnictví v České republice. Moderní technologie Temenos umožní Komerční bance zjednodušit a konsolidovat IT prostředí.

Komerční banka si spoluprací s Temenos vytvoří řešení k modernizaci podnikového a retailového sektoru. K výběru došlo po dlouhém výběrovém řízení. O nově vzniklém partnerství dnes informovala na svých stránkách sama společnost Temenos. [1]

Analýzy a trhy

12.01.21 Nová video analýza BTC/USD – Bitcoin v korekci, jaké jsou možnosti a hrozby?

Na trhu s Bitcoinem přišel dlouho očekávaný dump a nyní je pouze otázkou, zda se trh přelije do komplexnější korekce. Ukážeme si tedy různé možnosti. Na úvod si ovšem rozebereme zase sentiment a mimoto i makroekonomické fundamenty jako dolarový index a dluhopisový trh.

12.01.21 Technická analýza LTC/USD a BCH/USD – Jak jsou na tom po čerstvém dumpu alty?

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsme si v rámci možnosti popsali průběh dumpu a celkový stav trhu. Vzhledem k tomu, že je vývoj docela dynamický, později odpoledně vydám další video analýzu na trh s BTC.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Kryptoměna je pátou nejvíce oběžnou měnou na světě

Týden do nového roku tržní hodnota všech světových kryptoměn překročila 1 bilion USD. Rekord přišel na konci šestiměsíčního, občas šíleného bull runu. Na konci června se hodnota všech digitálních měn pohybovala pouze na přibližně 260 miliardách USD.

Nigel Green prodal polovinu svého kryptoměnového portfolia

Velký zastánce kryptoměn a generální ředitel nezávislé poradenské společnosti deVere Group, Nigel Green, před nedávnem vysvětlil, proč zlikvidoval 50 % svých bitcoinů.

Student našel po 9 letech svůj ztracený soukromý klíč s 127 BTC

Jeden z uživatelů Bitcoinu tvrdí, že náhodně našel své dlouho ztracené soukromé klíče z roku 2011, což mu přineslo více než 4 miliony dolarů v bitcoinech.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Důkladné šetření…

meme

Zdroje:
Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře