[Večerní souhrn článků] • Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným • a další články

5
(1)

Zprávy a souhrny

Profilový obrázek
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Cardano odhaluje, kdy se se stane plně decentralizovaným

Včera byl aktivován hardfork Mary na blockchainu Cardana. Tým tak v reakci na včerejší událost oznámil, kdy čeká kryptoměnu Cardano 100% decentralizace. Tým IOHK uvedl, že projekt je na velmi dobré cestě k dosažení decentralizace a dočkat se můžeme již v příštích několika měsících. [1g]

Analýzy a trhy

02.03.21 Technická analýza BTC/USD – Býci vrací úder?

Vzhledem k tomu, že jsem vše na Bitcoinu (BTC) zevrubně rozebral ve včerejší analýze a ještě zevrubněji v nedělní video analýze, dnešní příspěvek bude tedy o něco stručnější.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Adopce krypta znervózňuje centrální banky

“Přišel jsem, viděl jsem, zvítězil jsem.” Tato fráze bude pravděpodobně použita pro popis krypta v blízké budoucnosti. Kryptoměny vedené Bitcoinem byly v posledním roce jako na jehlách.

NFT umění Beepla za 1 USD shodilo decentralizované tržiště

Umělec Beeple, který prodává svá NFT umělecká díla na decentralizovaných tržištích, před nedávnem způsobil totální výpadek MakersPlace. Beeple způsobil výpadek provozu snížením ceny svých uměleckých děl na pouhý jeden americký dolar.

Je Bitcoin v „bodu zlomu“ ?

Velkolepá imploze nebo vážný rival dolaru? Americká investiční banka Citi říká, že Bitcoin nyní hraje o všechno.

Harvard: Centrální banky nikdy nedovolí, aby se Bitcoin stal mainstreamem

Harvardský profesor ekonomie a bývalý hlavní ekonom Mezinárodního měnového fondu (MMF) Kenneth Rogoff říká, že centrální banky nedovolí, aby se bitcoiny a další kryptoměny staly mainstreamovými.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – Rok staré meme

meme

Zdroje:

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: