[Večerní souhrn článků] • BTC brzy dosáhne 100k USD – tvrdí Changpeng Zhao • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

BTC brzy dosáhne 100K USD – tvrdí Changpeng Zhao

Generální ředitel kryptoburzy Binance, Changpeng Zhao, prohlásil, že Bitcoin dosáhne hodnoty 100 000 amerických dolarů. Připojil se tak k dalším analytikům, kteří očekávají podobný posun směrem nahoru. Zhao vyslovil svoji předpověď v reakci na americký senát, který schválil ekonomický balíček ve výši 2 bilionů USD.

Analýzy a trhy

27.03.20 Technická analýza XRP/USD +7,8 % – Novinky posledních dnů poslaly dnes Ripple do většího růstu

Pojďme se podívat na nejnovější novinky posledních dní, které dnes také zapříčinily růst kryptoměny XRP. Ripple je za rok 2020 téměř v 10% ztrátě, ale už tvoří vzestupný kanál, kterým by mohl vyrovnat ztrátu na nulu.

27.03.20 Technická analýza BTC/USD – Bitcoin není schopný prorazit rezistenci, půjdeme nakonec dolů?

Tak se nám blíží konec týdne a s tím i expirace na CME futures s Bitcoinem (BTC). Jak jste si jistě všimli, tak poslední tři dny postupuje kurz BTC v podstatě jenom do strany. A to si myslím, že vůbec nepřeháním.

[Přehled trhu] 27.03.20 BTC/USD + NASDAQ – Světové trhy a Bitcoin společně v růstu!

Dnes se hlavně podíváme, jak se daří Bitcoinu. V tomto týdnu se Bitcoin uklidnil a ustálil nad 6 000 USD poté, co světové trhy dostaly finanční injekce od centrálních bank.

Kryptoměny a kryptofirmy

Mike Novogratz tvrdí, že rally Bitcoinu teprve začíná

Velký kryptoměnový nadšenec a generální ředitel Galaxy Digital, Mike Novogratz, očekává, že zlato a Bitcoin budou do budoucna pokračovat ve svém růstu.

Proč je růst počtu uživatelů internetu hlavní hnací silou pro přijetí kryptoměn

Na počátku vstupu do nové dekády počet uživatelů internetu dosáhl úžasné úrovně: k lednu jich bylo aktivních téměř 4,5 miliardy. Což představuje 59 % světové populace. Internet se díky rostoucímu vlivu na spotřebitele i ekonomiku stal klíčovou součástí našeho každodenního života.

Co si počít s volným časem?

Knihu Čtyřhodinový pracovní týden od Tima Ferrisse asi nemusím čtenářům Kryptomagazínu představovat…

Tři aspekty, které brání růstu Bitcoinu přes hranici 7 000 $

Bitcoin po korekci, která proběhla před dvěma týdny vlivem globálních důsledků koronavirové pandemie, pomalu nabírá na své hodnotě. Nyní se chystá zdolat hranici 7 000 USD, zatím stále neúspěšně. BTC po každém dosaženém mezníku na krátko opět ztratí. Existuje řada faktorů, které mu pohyb vzhůru znesnadňují.

DENNÍ SOUHRN

Koronavirus – nejdůležitější zprávy dne z ČR a ze světa

Připravili jsme pro vás denní souhrn těch nejdůležitějších zpráv o postupující pandemii nového koronaviru v ČR a ve světě, abyste měli vše přehledně na jednom místě.

STREAM

Žraloci a Kryptomagazin – Krize je tady, co se dá dělat? #karantena

Ahoj, všichni fanoušci Kryptomagazinu, delší dobu jsem nestreamoval. Dorazil k nám ale koronavirus, a tak je většina z vás stejně jako já nucena sedět doma. Tohoto času jsem se rozhodl využít, a spolu s Vaškem Gregorem jsme pro vás připravili stream.

Hot news

Binance představuje vlastní kartu

Jedna z předních kryptoburz na světě, Binance, dnes oznámila vlastní Binance Card. Online nákupy tak lze platit pomocí kryptoměn.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne – HODL!

meme

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: