[Večerní souhrn článků] • Bitcoinové býky čeká v pátek vypršení opcí • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoinové býky čeká v pátek vypršení opcí

Již tento pátek vyprší platnost bitcoinových opcí ve výši 675 milionů amerických dolarů. Přijetí kryptoměn mezitím neustále roste. Údaje naznačují, že býci jsou zvýhodňováni, aby zvýšili svoji kontrolu na kryptoměnovým trhem. [1]

Analýzy a trhy

Bitcoin live stream – jaké jsou důsledky pro BTC, když Fed zvedne sazby?

Máme nový týden a s tím tudíž přichází další živý stream na Bitcoin (BTC) v 19:00 na kanálu Žraloci sobě. Jak jsem říkal v dnešní textové analýze, trh dokázal otestovat spodní hranici distribučního pásma, které je v rozmezí 47 000 – 64 000 USD. S tím souvisí právě Wyckoff, respektive aplikace jeho teorie, které bych se chtěl v dnešním večerním streamu věnovat.

12.08.21 Technická analýza BTC/USD – spodní hranice distribučního pásma otestována

Ve včerejší analýze na Bitcoin (BTC) jsem říkal, že nakupující se dle nízkých časových rámců pokusili již o několik průrazů 47 000 USD. Bylo to těsné, ale nakonec se ani jedna snaha příliš nepovedla. Nakupující to ovšem nemají lehké, protože jsou zrovna v oblasti, která vyloženě zavání býčí pastí.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Hackeři po rekordní krypto loupeži vrátili přes polovinu lupu

Masivní krypto loupež decentralizované finanční sítě Poly Network v hodnotě několika stovek milionů dolarů vyvolalo v rodícím se odvětví šok, ale zdá se, že bude mít šťastný konec.

10 nejlepších motivačních citátů muže, který změnil svět: Henry Ford

Průkopník automobilového průmyslu Henry Ford byl bohatým, úspěšným a slavným člověkem, který se vypracoval úplně sám. Své miliardové bohatství a úspěch nezdědil, ani nedostal darem. Vše, čeho dosáhl, si zasloužil dlouholetou prací.

Zisk Coinbase za druhé čtvrtletí dosáhl vrcholu

Americká kryptoměnová burza Coinbase porazila odhady mnoha analytiků, když její zisky dosáhly nového vrcholu. Tržby činily 2,23 miliardy amerických dolarů, odhady však předpovídaly nanejvýše 1,8 miliardy USD.

Íránský daňový úřad chce legalizovat kryptoburzy

Íránská národní daňová správa (INTA) tlačí, podle nového návrhu daňového úřadu země, na vytvoření právního rámce pro zdanění platforem pro obchodování s kryptoměnami, které v zemi působí.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: