[Večerní souhrn článků] • Bitcoin se vrací zpět na hranici 29 000 USD • a další články

5
(1)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Bitcoin se vrací zpět na hranici 29 000 USD

Cena bitcoinu se propadla na 29 000 dolarů v důsledku kaskády dlouhých likvidací, které vyvolaly čerstvě negativní sentiment vůči této kryptoměně. Během několika minut dnes cena klesla o více než 3 %. Podobný pohyb dolů zaznamenaly i další přední kryptoměny. Více informací o vývoji cen kryptoměn naleznete v našich pravidelných technických analýzách níže. [1]

Analýzy a trhy

19.4.2023 Tržní přehled pro akciový index S&P 500 a Bitcoin – Prozatím neutrální výsledky společností z indexu S&P500

Vítáme Vás u dalšího přehledu trhu pro akciový index S&P 500, Bitcoin a další kryptoměny. Bitcoin klesá na 29 000 USD s klesajícími drahými kovy. Akciový index S&P 500 lehce klesá. Reportující společnosti prozatím dosahují očekávané (snížené) výsledky.

19.04.23 Analýza ETH/USD – kurzový růst o 100 %

Ethereum se od low z konce minulého roku zhodnotilo o téměř 100 %. A když to vezmeme od tržního minima za celý rok 2022, ethereum kurz posílil o více jak 140 %. Kurz se tak vrátil na úrovně, které známe z přelomu dubna a května předešlého roku. Technicky se proto trh rozhodně někam posunul. Ačkoliv překážek je před námi spousta.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE.

Kryptoměny a kryptofirmy

Elon Musk varuje před nebezpečím umělé inteligence pro existenci lidstva

V poslední době se často hovoří o potenciálu umělé inteligence k zlepšení světa, ale nedávný rozhovor s Elonem Muskem naznačuje, že její potenciál pro destrukci by neměl být ignorován. AI může dojít k takovému bodu, který by byl pro naši civilizaci likvidační.

X-Ai Corp, nejhorší nebo nejlepší kryptoměna která se dá koupit?

Nový coin na PancakeSwapu pojmenovaný po připravované společnosti Elona Muska, X-Ai Corp (XAIC), o víkendu vyskočil o více než 2000 % – pravděpodobně se jedná o klasický podvod typu pump and dump, který se opírá o trend kryptoprojektů s umělou inteligencí. Zde je důvod, proč nedoporučujeme XAIC kupovat.

MetaMask popírá exploit peněženky při “masivním” 10-milionovém hacku

Poskytovatel kryptoměnových peněženek MetaMask popřel tvrzení, že zneužití jeho peněženky je příčinou “masivního wallet drainingu”, které si vyžádalo ztráty více než 5 000 etherů.

Pozvánka na dnešní premiéru druhého dílu Deník tradera – Tvorba obchodní strategie, backtest a paper trading

Dnes večer v 19:00 na našem kanále Kryptomagazin TV vás srdečně zveme na premiéru druhého dílu oblíbené série Deník Tradera.

Terra LUNA Classic signalizuje silný potenciál k růstu

Token Terra LUNA Classic (LUNC) zbyl po původním blockchainu Terra, který zažil katastrofu loni v květnu. I když je de facto bezcenný, tak vykazuje trend a možný potenciál k růstu. Jasně, nesmíme porovnávat s původním All-time high (ATH), které bylo kolem 120 USD. Aktuálně se obchoduje kolem 0,000126 USD.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 1

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img