[Večerní souhrn článků] • Bitcoin je příliš důležitý, než aby se mohl ignorovat – tvrdí Deutsche Bank • a další články

3.8
(4)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

 Bitcoin je příliš důležitý, než aby se mohl ignorovat – tvrdí Deutsche Bank

Analytička Deutsche Bank společně s francouzskou ekonomkou Marion Laboure dnes uvedly, že Bitcoin již nelze ignorovat poté, co tržní kapitalizace kryptoměna dosáhla bilionu amerických dolarů. [1]

Analýzy a trhy

18.03.21 Technická analýza BTC/USD – Fed má po schůzi, jaký je výsledek?

Od včerejší analýzy na Bitcoin (BTC) konečně došlo k nějakému lehce impulsnímu pohybu, ale stejně nejsme bohužel o nic víc moudří. Alespoň teda já nejsem.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

Díky Mogul Productions a NFT můžete vidět originální dílo shořet

Společnost Mogul Productions zahájila svou činnost v únoru. Tato společnost produkuje obsah a využívá svět blockchainu a kryptoměn k financování filmů.

Ray Dalio: Šokující daňové změny mohou čekat investory do BTC a zlata

Veteránský manažer hedgeových fondů, investor a miliardář Ray Dalio varuje investory do Bitcoinu a zlata. Říká, abyste se připravili na potenciální velké daňové změny.

Bitcoin není spolehlivým uchovatelem hodnoty – tvrdí americká ekonomka

Ekonomická poradkyně bývalého prezidenta Donalda Trumpa, Judy Sheltonová, v nedávném rozhovoru uvedla, proč Bitcoin není spolehlivým uchovatelem hodnoty. Co dalšího prohlásila na adresu nejdůležitější kryptoměny světa?

8 nejzajímavějších blockchainových projektů pro rok 2021

Blockchainová ekonomika zaznamenala v posledních několika letech obrovský růst. V roce 2020 překonaly všechny kryptoměny dohromady hranici tržní kapitalizace ve výši 1,5 bilionu dolarů, a ta i nadále roste.

Alternativní možnosti v obchodování kryptoměn: Spot-futures arbitráž

Kryptoměny jsou v posledních měsících hodně probíraným tématem a to především díky raketovému růstu ceny Bitcoinu. Tento růst dal také vzniknout různým příležitostem pro konzervativnější investory a jednu z nich bych tady chtěl popsat.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

MEME dne

meme

Zdroje:

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 3.8 / 5. Počet hlasujících 4

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img