[Večerní souhrn článků] • Binance na pár hodin zastavil výběry • a další články

5
(5)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Binance na pár hodin zastavil výběry

Jedna z největších kryptoměnových burz na světě dnes na svém oficiálním twitterovém účtu oznámila zastavení výběru z platformy. Veškeré problémy se podařilo vyřešit během dvou hodin. Generální ředitel Changpeng Zhao ujistil všechny uživatele, že finanční prostředky jsou v bezpečí. Funkce je opět obnovena. [1]

Analýzy a trhy

01.11.21 Technická analýza BTC/USD – měsíční close v očekávání dalšího cenového růstu?

Bitcoin (BTC) definitivně ukončil měsíc i na spotovém trhu. Na říjnovou svíci jsme netrpělivě čekali, protože se samozřejmě jedná o jeden z velmi důležitých signálů.

Aktuální přehled všech kryptoměn můžete sledovat pod přiloženým odkazem ZDE

Kryptoměny a kryptofirmy

„Uptober“ se uzavírá na rekordní úrovni – 5 věcí, které je třeba tento týden sledovat

Bitcoin (BTC) zažívá volatilní začátek nového týdne a nového měsíce poté, co poprvé v historii uzavřel nad 60 000 USD – co bude dál? Po velmi očekávaném konci „Uptober“ se býci těší na listopad, který by měl poskytnout další fázi toho, v co doufají – že bude růst cena BTC.

Kdy trh zasáhne další velká bitcoinová korekce, podle kryptoanalytika Nicholase Mertena

Kryptoanalytik a obchodník Nicholas Merten vydává svůj odhad doby, kdy by mohla nastat další velká bitcoinová (BTC) korekce.

Investoři do SQUID nemohou prodat své tokeny po 110 000% nárůstu

SQUID token podle populárního seriálu od Netflixu Hra na oliheň se vyšplhal během několika dní své existence o více než 100 000 %. Podle posledních zpráv ovšem investoři nemohou prodat své tokeny na kryptoměnových burzách.

Burger King nabízí zdarma kryptoměny k nákupu jídla

Řetězec rychlého občerstvení Burger King se spojil se společností Robinhood, aby svým zákazníkům rozdával zdarma kryptoměny, což je přesvědčivým znamením, že chuť na digitální aktiva roste.

Odpolední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich odpoledních zprávách. Pokud jste nestihli, můžete to nyní napravit zde.

Máte-li jakýkoli dotaz, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. PŘIDEJTE SE TAKÉ NA NÁŠ DISCORD SERVER.

MEME dne

meme
Zdroj: Michal Fortyn

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 5

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: