Kdy trh zasáhne další velká bitcoinová korekce, podle kryptoanalytika Nicholase Mertena

4.4
(13)

Zprávy a souhrny

Kytka
Kytkahttps://kryptohodler.cz/
Jako první jsem na naše kryptoweby přinesl články z oblasti osobního rozvoje a o různých formách bohatství. Působím jako podpora týmu a nejednou jsem spolupracoval na zlepšení českého Kryptomagazínu, kde jste mé články mohli poprvé najít začátkem roku 2018. Jsem také zakladatelem webu KryptoHodler.

Kryptoanalytik a obchodník Nicholas Merten vydává svůj odhad doby, kdy by mohla nastat další velká bitcoinová (BTC) korekce.

Máte se obávat korekce?

V první řadě – nikdy se neřiďte jen podle článku. Udělejte si vlastní názor a jako vždy si držte zodpovědnost za své finance ve svých rukou – stejně jako své privátní klíče. Víme, že další velká korekce dříve či později příjde. Merten říká, že jeho očekávání pro zbytek býčího cyklu Bitcoinu jsou pravděpodobně konzervativnější, než očekávání většiny analytiků.

Ostře sledovaný analytik naznačuje, že tentokrát Bitcoin prochází méně volatilním býčím trhem, než byly předchozí cykly. V závěru si představíme také jeho ultimátní býčí target pro konec tohoto cyklu.

100 tisíc dolarů

Analytik říká, že úroveň 100 000 USD bude pravděpodobně působit jako masivní bod odporu. Tato rezistence pro bitcoiny potenciálně spustí významnou korekci, pokud bude zasažena.

Nicholas Merten uvedl, že ani vteřinu nepochybuje o dosažení 100 tisíc dolarů do 1. čtvrtletí 2022. Dále uvádí:

„Když na to narazíme, myslím, že se to projeví jako docela slušný stupeň odporu, a odtud budeme mít vím, že to je něco, co lidé nechtějí slyšet nebo s čím mohou nesouhlasit. – […] Budeme mít nějakou korekci.“

Predikce pro BTC

Merten rýsuje dráhu pro Bitcoin takto:

  1. 100 000 USD / BTC bude dosaženo počátkem příštího roku.
  2. Poté Bitcoin klesne o 40 % na hranici 60 000 USD.
  3. Jakmile proběhne korekce, BTC může opět začít růst.

Jednalo by se o významný propad a zejména pro nováčky by byla silná korekce po dosažení 100 000 dolarů možným zklamáním. Analytik však poznamenává, že taková korekce by byla méně hluboká než to, co zažil BTC mezi červnem 2019 a březnem 2020. Dokonce i mírnější, než byl propad v květnu tohoto roku, kdy Bitcoin klesl zhruba o 56 %.

TIP: Altcoiny může čekat vzestup navzdory síle Bitcoinu: Nicholas Merten

Závěr

A nyní slíbená ultra bullish predikce. Ostře sledovaný analytik odhaduje, že BTC dokončí svůj býčí trh kolem listopadu 2022 s hrubým cenovým cílem kolem 200 000 $. Jak jste asi pochopili, Merten vychází z teorie o prodlužování bitcoinových cyklů.

Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 4.4 / 5. Počet hlasujících 13

Buď první kdo článek ohodnotí

2 KOMENTÁŘE

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
2 Komentáře
nejstarší
Nejnovější S nejvíce hlasy
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
Roman Postolka

No chlapče 100 tisic na začátku roku 2022 hm 😅, ty musíš mít velké ego. Takové prognózy neumí ani u Goldmana. Existuje pouze jediná jistota a to že nikdo z nás nic neví a už vůbec ne kde bude cena za 5 měsíců 🤣. Bez urážky jsem na trhu 20 let a vím jistě že niko nezna budoucnost.

Milan

A co jste na tom trhu delal pred dvaceti lety, kdyz zadne krypto neexistivalo?!?🤦🤦🤦

Rychlý a bezpečný nákup:

Reklama: