Investoři do SQUID nemohou prodat své tokeny po 110 000% nárůstu

5
(7)
Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

SQUID token podle populárního seriálu od Netflixu Hra na oliheň se vyšplhal během několika dní své existence o více než 100 000 %. Podle posledních zpráv ovšem investoři nemohou prodat své tokeny na kryptoměnových burzách.

Popularita tokenu SQUID

Seriálový token SQUID se tento týden dostal na titulky mnoha předních médií po celém světě. Po nárůstu o více než 110 000 % za méně než týden své existence se po internetu začínají objevovat zprávy o investorech, kteří nebyli schopni prodat své tokeny.

Astronomické zisky investorů tak nadále zůstávají na peněženkách. Platforma Coinmarketcap umístila k tokenu banner, ve kterém varuje před vysokým rizikem investice do tokenu, protože by mohl blokovat pozdější prodeje.

„Obdrželi jsme několik zpráv, že uživatelé nejsou schopni prodat tento token v Pancakeswap. Proveďte prosím vlastní prověrku a buďte opatrní při obchodování. Tento projekt, i když je jasně inspirován stejnojmennou show od Netflixu, není nijak oficiálně připojen k seriálu.“

Projekt slibuje určitou kryptoměnovou adaptaci pro hru, která vyžaduje, aby se soutěžící účastnili několika her, než odejdou se značnou cenou za kryptoměny. Někteří lidé však jednoduše investovali do tokenu kvůli spekulacím.

WhitePaper tokenu SQUID nezmiňuje žádný mechanismus kontroly trhu. Na Twitteru se také objevilo v několika příspěvcích, že tým vývojářů stojící za tokenem nemá žádné známé pozadí.

V době psaní článku se cena BTC pohybuje okolo 62 074 USD dle KMC. Cena seriálového tokenu SQUID se pohybuje okolo 38.22 USD.

Závěr

Token inspirovaný populární sérií Squid Game z dílny Netflixu se stal za velmi krátkou dobu své existence naprostým hitem. Ukazuje se však, že při výběru tokenu mohou nastat zásadní problémy. Na oficiální stránky Squid Game tokenu se můžete podívat pod přiloženým odkazem ZDE. [1] Co si o podobných tokenech myslíte vy? Máte s token SQUID nějaké zkušenosti?

Máte-li jakýkoli dotaz týkající se kryptoměn, neváhejte se přidat do naší diskuzní skupiny na Facebooku. Neváhejte se přidat také na náš oficiální discord server ZDE.

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 5 / 5. Počet hlasujících 7

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře
spot_img