[Večerní souhrn článků] • Amun AG zavádí první inverzi ETP na světě • a další články

0
(0)

Zprávy a souhrny

Michal Fortýn
Michal Fortýn
Jsem kryptoměnový nadšenec a redaktor, působící na portálu kryptomagazin.cz, rád pracuji s novými technologiemi. Jako gamer rád sleduji herní scénu a zajímám se o propojení herního světa s tím kryptoměnovým. #memelord

Pokud máte málo času a nestíháte si procházet naše články po jednom, zkuste naše večerní shrnutí. Vše důležité, co se ten den událo, najdete zde přehledně na jednom místě. Každý nadpis lze rozkliknout a přejít tak na celý článek.

Zpráva dne

Amun AG zavádí první inverzní ETP na světě

ETP neboli produkt obchodovaný na burze, který se podobá ETF (fond obchodovaný na burze) spustila švýcarská společnost Amun AG. Pokud si koupíte ETP v hodnotě 100 USD a cena Bitcoinu klesne o 10%, dosáhnete zisku 10% po odečtení obchodních nákladů.

Na rozdíl od kryptoderivátů nevyžaduje vypůjčený kapitál. Společnost Amun AG již obdržela od švýcarského Úřadu pro finanční dohled licenci, aby rozšířila svou nabídku v Evropské unii. Do konce letošního roku plánuje společnost zařazení svých ETP na další evropské kryptoburzy.

Analýzy a trhy

05.02.20 Technická analýza EOS/USD – Kurz EOS konsoliduje v býčím praporku!

Momentálně EOS konsoliduje v rámci býčího praporku, což nám předznamenává další vývoj. Můj celkový pocit ze struktury trhu je dosti pozitivní.

05.02.20 [BTC a XRP] Technická analýza: Do halvingu Bitcoinu zbývá 96 dní, příprava na 10 000 USD? Ripple (ne)čekaný růst?!

Do halvingu zbývá už jen 96 dní a cena se úspěšně drží nad 9 000 USD. Bitcoin se připravuje na poslední odraz k tomu, aby překonal hodnotu 10 000 USD. Ripple předvádí poslední dny (ne)čekaný růst. Co jej způsobilo?

[Přehled trhu] 05.02 [BTC] -1,2% STOP nebo můžeme čekat 8 700 USD? [XRP] +7,2% [ICX]+39% [MONA] -8,5%

Bitcoin dnes znovu přidal na ztrátě a propadli jsme těsně k téměř 9 000 USD. Zastaví se propad na současné podpoře nebo můžeme čekat 8 700 USD? Podíváme se také na ICON a Ripple které nejen včera překvapily pokračováním růstu.

Kryptoměny a kryptofirmy

Nejlepší grafické karty pro těžbu kryptoměn

Ti, kteří věří v raketový růst kryptoměn v nejbližší budoucnosti, neustále hledají nové způsoby, jak dosáhnout rychlého zisku. Kromě obchodování na burze je zde i možnost těžby. Ta se od začátku roku 2020 zvyšuje díky lednovému růstu cen kryptoměn.

Severokorejský hackerský tým Lazarus Group vytvořil realistický trading bot

Severokorejští hackeři z Lazarus Group vytvořili realistický obchodní web i trading bot, aby ukradli peníze z burzy DragonEx.

Blockchainová transformace čínské ekonomiky pokračuje

Blockchain a digitální transformace je pro Čínu národní prioritou a je integrována do podniků, bank a dalších odvětví služeb.

Hot news

Blockchain může pomoci s řešením koronaviru – tvrdí expert

Akademik z univerzity v Hongkongu Syren Johnstone tvrdí, že by měly být implementovány různé strategie, založené na technologii blockchain a umělé inteligenci (AI), aby bylo možné lépe reagovat na epidemii koronaviru a na další epidemie v budoucnu.

Polední zprávy

Souhrn těch nejdůležitějších událostí za uplynulých 24 hodin naleznete v našich poledních zprávách. Pokud jste nestihli v poledne, můžete to nyní napravit zde.

Video dne – Kryptoburzy a shitcoiny


Byl pro vás tento článek přínosný a dobře napsaný?

Klikni na hvězdičky pro hodnocení!

Průměrné hodnocení 0 / 5. Počet hlasujících 0

Buď první kdo článek ohodnotí

Přihlásit k odběru
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Zpětná vazba na text v článku
Zobrazit všechny komentáře

Reklama: